«Не реалізувати моменти та пропустити дурні голи – футбол цього не прощає», – Єгіше Мелікян

Післяматчевий коментар головного тренера ПФК «Львів» Єгіше Мелікяна після гри проти «Маріуполя». Команда на виїзді поступилася 3:0.

– Вітаю «Маріуполь». Ми отримали два дурні голи. Після цього рятувати таку гру було нам важко. Прикро, що нам не вистачає очок, і ми не можемо набирати очки. Цьому є причини. Звинувачувати своїх футболістів не буду, бо це мої футболісти. Те, що отримали два дурні голи — треба аналізувати. Там є грубі індивідуальні помилки. Хто, що і як — це я розберуся з командою. Хлопцям було важко.

Якщо дивитися статистику — більше володіння м’ячем, більше атаки. Є перевага. Але не реалізувати і пропустити дурні голи — футбол цього не прощає.

– «Маріуполь» відійшов від своєї звичної тактики та зіграв в чотири захисники. Це Вас здивувало?

– В нас було дві тактики. Ми розраховували, що можуть грати у три центральні захисники, і можуть грати в чотири захисники. В нас була підготовка проти такої тактики в чотири захисники. Ми вийшли та грали в той футбол, який буде підходити для такої схеми, за якою грає «Маріуполь». Але поки ми перебудувалися, ці дурні голи показали, що нам важко рятувати гру.

Після того, як ми перебудувалися, ми захопили ініціативу, в нас було більше володіння м’ячем, атаки. Але реалізація… В нас грає молодий нападник. Він лише починає грати в Прем’єр-лізі.

Але нічого. Попереду ще матчі. Дивитися лише вперед. І не падати духом.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »