Немає нічого кращого, ніж виграти дербі

Бразильські футболісти ПФК «Львів» Жонатан Ліма та Педро Феррейра прокоментували перемогу «синьо-золотих» левів» над «Карпатами» у львівському дербі у межах 20-го туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги.

Жонатан: Ми розуміли, наскільки важлива гра з «Карпатами», напружено працювали протягом тижня, щоб в повній готовності підійти до протистояння з найбільш принциповим для нашого клубу опонентом. Саме тому після фінального свистка моєму щастю не було меж (посміхається).

В кінці гри ми опинилися під серйозним тиском. «Карпати» відчайдушно намагалися відігратися, ще й стадіон тиснув на нашу команду. Але ми діяли дуже грамотно в обороні. А головне – ефективно.

Незважаючи на поведінку фан-сектору «Карпат», атмосфера на матчі мені дуже запам’яталася. Грав би матчі з такою публікою щотижня. Прихильників «Карпат» було дуже багато, але, незважаючи на це, я прекрасно чув, як нас підтримували наші вболівальники. Друзі, ми потребуємо вашої підтримки на кожному матчі! Особливо у двох найближчих іграх!

Педро: Це – дербі, тому всі хлопці усвідомлювали, яку роль відігравала ця гра. Немає нічого кращого, ніж виграти дербі. Ми повністю залишили свої сили на полі, в кінці гри, зізнаюся, було дуже важко. Але я впевнений, що ми зуміли вистояти і перемогти тільки тому, що на полі була єдина команда.

Радий, що мені вдалося взяти безпосередню участь в забитому м’ячі! Так, в тому епізоді не обійшлося без частки везіння, але щастить адже найсильнішим. Ну і мотивація, і настрій у нас були вищими, ніж у «Карпат». Хотіли довести уболівальникам, що ми здатні на більше, ніж те, що показали у грі з «Чорноморцем».

Хочу подякувати нашим уболівальникам! Всіх, хто вірив, що «Львів» зможе вийти переможцем з цього спекотного протистояння!

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »