Одноразові тренування напередодні спарингу з «Волинню»

У Винниках триває підготовчий процес професійного футбольного клубу «Львів» до старту сезону 2019/2020 років.

Після товариського матчу з івано-франківським «Прикарпаттям» у понеділок «синьо-золоті леви» мали відновлення, у вівторок – два тренування, а опісля, готуючись до контрольної зустрічі з «Волинню», перейшли у режим одноразових сесій.

Вечірня робота у середу була тактичного характеру, а вже вранці у четвер команда Богдана Блавацького провела комплексне заняття, в яке входили різноманітні вправи на фізику, техніку та тактику.

До завтрашнього поєдинку у Луцьку готуються й півзахисники Мартан та Сабіно. Бразильці хоч і працювали у загальній групі протягом останнього тижня, але набирали функціональні кондиції поступово і тому залишилися поза грою у матчі з «Прикарпаттям».

«Дуже скучив за справжнім футболом. Сподіваюсь, тренер дасть мені можливість зіграти з «Волинню». Це – команда хорошого рівня, яка зупинилася у кроці від Прем’єр-ліги. Ми вже зустрічалися з ними цієї весни, і тоді був видовищний футбол та велика кількість забитих м’ячів. Тому, думаю, гра буде цікавою. Волію допомогти команді і вірю, що результат буде на нашу користь», – висловив свою думку з приводу прийдешнього спарингу Мартан.

Зазначимо, що товариський матч «Волинь» – ПФК «Львів» відбудеться 19 липня о 17:00 на стадіоні «Авангард» у Луцьку.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »