Олександр Бабич: «Обрали правильну тактику на гру»

Головний тренер «Маріуполя» Олександр Бабич прокоментував перемогу над «Львовом» у матчі 28-го туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги.

«Ми раді, що здобули перемогу. Багато що виходило, був контроль м’яча, ми змусили суперника бігати без м’яча. Десь змазалася кінцівка, завершення атак. У першому таймі у нас були хороші моменти, коли могли відкривати рахунок. І тоді суперник ще раніше б розкрився.

Ми до кінця витримували свою стратегію на матч. Хоча матч вийшов нелегким. «Львів» – суперник непростий. Вважаю, ми обрали правильну тактику на гру. Навіть за рахунку 0:0 ми грали лише на перемогу.

Може, перед матчем хтось думав, що нас влаштує нічия. Але ми за нічийного рахунку випустили другого нападника – Данила Сікана. Ми хотіли загострити гру попереду і у нас це вийшло. Хлопці добре відпрацювали, ми рухаємося вперед. Після гри я подякував хлопцям. Боротьба за четверте місце триває. Для нас це дуже важливо», – сказав на післяматчевій прес-конференції головний тренер «Маріуполя» Олександр Бабич.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »