Олександр Бабич: «Рахунок закономірний…»

Головний тренер футбольного клубу «Маріуполь» на післяматчевій прес-конференції підбив підсумки матчі проти ПФК «Львів». Сам матч закінчився внічию 0:0.

– Вийшла в’язка гра. Навіть не гра, а одні єдиноборства були. Ми не показали свої найкращі якості. Суперник віддав ініціативу, закрився біля своєї штрафної і у нас не було зон для того, щоб розкрити оборону. Ми знову наступаємо на одні й ті ж граблі – нам не вистачає першого фактурного нападника, через якого ми могли були розкрити оборону суперника внаслідок довгих передач. Такий гравець міг би зачепитися за м’яч, нав’язати боротьбу.

Ми розраховували, що суперник буде більше розкриватися. Моментами були контратаки. Але знову-таки… На такому в’язкому полю «Шахтарю» з нами було важко, а нам сьогодні було важко з «Львовом».

Рахунок закономірний. У першому таймі могли пропустити. У другому таймі ми вже більше думали про атаку, освіжили атакуючу групу, випустивши Танковського, Топалова і Кащука. Але не вийшло – загрузли в цій грі. Внаслідок коротких і середніх передач не вийшло проходити…»

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »