Олександр Грицай: «Другий тайм вийшов зовсім іншим, на відміну від першого»

Тренер луганської «Зорі» Олександр Грицай на післяматчевій прес-конференції прокоментував перемогу над ПФК «Львів» у матчі 25-го туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги.

– Перший тайм у нас не вийшов. Але це можна пояснити. Ви розумієте, який настрій був у хлопців після поразки від «Інгульця». Хлопців треба було якось мотивувати і підготувати до гри. У перерві ми внесли деякі зміни, і другий тайм вийшов зовсім іншим.

– Сьогодні не було в заявці Сіласа, Максима Казакова і Луїса Філіпе…

– Вони травмовані і лікуються.

– Місце у воротах отримав Микита Шевченко…

– Тут більше вирішує тренер з воротарям. Ясна річ, що фінальне рішення приймає головний тренер, але оскільки Луїс Філіпе – травмований, то вибір припав на Микиту Шевченка.

– Чому не потрапляє в заявку Неманья Іванович?

– Кожен з футболістів працює в повну силу. Потрібно приймати рішення. Когось ставити, когось віддавати грати за дубль. Ми дивимося і приймаємо рішення згідно результатів тижневого циклу. Неманья – молодець. Зіграв за дубль і забив два м’ячі.

– Ви почали награвати на позиції центрального захисника Євгена Чеберка?

– Євген Чеберко дає нам швидкість в обороні. Тому він грає в центрі. Женя і в молодіжній збірній України діє на позиції центрального захисника. Це не нове місце на полі для нього. Він буде прогресувати. Позиція центрального захисника вимагає досвіду, і Женя з кожним матчем буде його набувати.

фото: ФК “Зоря”

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »