Олександр Рябоконь: «Ми втратили дуже важливі очки»

Післяматчеві коментарі головного тренера ФК «Десна» (Чернігів) Олександра Рябоконя після поєдинку з ПФК «Львів». Його підопічні на виїзді зазнали несподіваної поразки від своїх опонентів – 1:0.

-Враження по завершенні такого матчу – негативні. Перш за все, стосується результату. Також враження негативні від гри нашої команди, від тих помилок, яких ми припускалися і в обороні, і в атаці. Очки потрібні були обом колективам. Хоча ми виконуємо різні завдання, але залікові пункти були необхідні однаково. Господарі здобули дуже важливу перемогу, а ми втратили дуже важливі очки.

У поточному сезоні «Львів» вдруге здолав «Десну». Наскільки львівська команда є для Вас незручним суперником?

-Ну по такій грі і «Львів» незручний, і «Минай» незручний. Можна так казати. Втім, це все так локально. Є конкретний поєдинок, який потрібно вигравати або принаймні не програвати. До сьогоднішнього дня з усіма львівськими командами грали на виїзді вдало, але у черговій зустрічі, як бачите, переміг уже «Львів». Вітаємо цю команду з перемогою, адже розуміємо, що у них також триває напружена боротьба за підсумкові місця.

-Зазнали вже другої поразки поспіль. Наскільки такі втрати очок у поєдинках з аутсайдерами можуть відбитися на боротьбі Вашої команди за «бронзу»?

-Не тільки за «бронзу», а й за зону єврокубків загалом… Такі поразки, звичайно, є болючими. Втім, шанси залишаються і вже за лаштунками всіх ігор будемо робити якісь висновки.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »