Олександр Романчук: «У матчі з «Динамо» матимемо подвійну мотивацію»

Наступний матч Favbet ліги стане для ПФК «Львів» хорошим іспитом. Підопічні Георгія Цецадзе на виїзді протистоятимуть київському «Динамо». По-справжньому особливим звітний поєдинок обіцяє бути для нашого літнього новачка Олександра Романчука, який у попередньому сезоні захищав кольори киян. Про психологічний стан команди напередодні гри з «Динамо», персональні завдання та можливості здобути задовільний результат у виїзному протистоянні Олександр Романчук розповів клубній інформаційній службі.

– Олександре, стартовий поєдинок для «Львова» у новому чемпіонаті видався дуже невдалим. Болюча поразка від «Колоса» – 0:4. Чи встигла команда вже відійти від того удару?

– У роздягальні одразу після матчу з «Колосом» колективом вирішили, що забуваємо про цю гру, немов про страшний сон. Це вже в минулому. Робимо висновки, виконуємо роботу над помилками і рухаємося далі. Не зациклюємося на тому поєдинку. Надалі будемо старатися показувати тільки свої найкращі сторони і позбавлятимемось слабких.

– Наступна гра проти київського «Динамо». У якому настрої та з якими думками команда підходить до цього поєдинку?

– Ми чудово розуміємо, що наш майбутній суперник – один з найкращих футбольних клубів в Україні. Відповідно і налаштовуємось, готуємось. У нас буде подвійна мотивація, адже вийдемо на поле з командою, яка грає у Лізі Чемпіонів. Це шанс для кожного з нас проявити себе на високому рівні. Можливість довести, що ми – хороша команда з великими амбіціями і те, що гра у поєдинку з «Колосом» – випадковість, але аж ніяк не закономірність для нас. Слід матчем у Києві виправдатись перед вболівальниками, перед керівництвом клубу і, перш за все, перед самими собою.

– Наскільки принциповою зустріч з «Динамо» буде особисто для тебе? Як би там не було, прийшов до ПФК «Львів» саме після періоду виступів у футболці столичного клубу.

– Виходити на поле проти свого колишнього клубу – завжди додає великої мотивації. Можна сказати, що у першій команді «Динамо» я, по суті, не був. Можливо, хтось скаже, що це не моя команда. Втім, «динамівську» сферу я відчув, тренувався у ній, виступав за молодіжний склад. Досі підтримую хороші зв’язки зі своїми колишніми партнерами по команді. Є бажання вийти та проявити себе, показати на рівні УПЛ, що я можу. Дійсно, для мене це буде важливий матч.

– Як, на твою думку, потрібно зіграти з київським грандом, аби досягти у підсумку задовільного результату та поїхати додому з хорошим настроєм?

– Всі секрети, звісно, розкривати не буду (усміхається…). Ми добре розібрали суперника, будемо намагатися втілити усі тренерські задуми на футбольному полі. Особисто моя думка, що суперник увесь матч атакуватиме, гратиме першим номером. Власне тому, позаду нам слід зіграти якомога надійніше. Потрібно також буде битися до кінця у кожному епізоді. Суперник, скоріш за все, вестиме гру, тому повинні розраховувати на те, що спрацюють контратаки. Коли з’являтимуться помилки в опонентів – слід одразу їх перевтілювати в небезпечні моменти. Гольові епізоди, впевнений, у нас будуть, тому головне, аби не підводила реалізація і матимемо шанси на успіх.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »