Орест Костик: «Нам сказали, що гра з «Дніпро-1» буде ще важчою, аніж із «Шахтарем»

Молодий голкіпер «синьо-золотих левів» Орест Костик своєю впевненою грою у рамці протягом сезону уже чимало разів допомагав команді здобувати важливі залікові пункти. 21-річний воротар, зокрема, зі своїми одноклубниками у минулому турі чемпіонату здобув непересічну перемогу над донецьким «Шахтарем», а вже зараз готується до наступного поєдинку Favbet ліги з СК «Дніпро-1». Про командний настрій, особливості підготовки до майбутнього протистояння, сильні сторони суперника та багато іншого Орест Костик розповів у розмові з клубною інформаційною службою.

– Оресте, розповіси декілька слів про атмосферу в команді напередодні матчу наступного туру з СК «Дніпро-1».

– 9Всередині колективу хороша, робоча атмосфера. Готуємося до гри з СК «Дніпро-1» дуже зосереджено. Знаємо, що буде дуже непростий поєдинок, втім, їдемо туди здобувати перемогу. По-іншому – ніяк. Будемо робити від себе усе можливе, аби зіграти якомога краще.

– Наскільки у колективі вже вщухли емоції після поєдинку з «Шахтарем»? Чи є, можливо, такі партнери по команді, які досі «смакують» спогадами про той матч?

 – Ні, всі уже ту сторінку перегорнули. Усі думки про наступний матч. Світ на одній грі не закінчується. Команда максимально сконцентрована. Ми прекрасно розуміємо та усвідомлюємо власне турнірне становище, тому готуємося до насиченого графіку. Попереду у нас ще багато ігор, кожна з яких буде по-своєму визначальною. Власне тому, все добре. Зовсім ніхто з хлопців не зазнався, не літає у хмарах. Звичайно, завжди приємно перемагати такого сильного суперника. Хтось, можливо, обіграв «Шахтар» вперше в житті, хтось це вже робив раніше. Тим не менш, усі професіонали, усі продовжують працювати як належить.

– Як «Львів» готується до виїзду в Дніпро? Які, можливо, ти як гравець можеш виділити особливості в підготовці до протистояння з майбутнім опонентом?

– Готуємося до наступної гри у режимі дворазових тренувань. Були хороші навантаження. Можна навіть сказати, що під час перерви на матчі збірних провели мінізбори. Чимало працювали над фізикою. Окрім того, вивчали гру СК «Дніпро-1», тренери розповідали про те, як потрібно діяти на полі у зустрічі з цією командою. Сказали нам, що гра з «Дніпро-1» буде ще важчою, аніж із «Шахтарем», тому ми готові дати гідний бій супернику.

– У складі «Дніпра-1» виступає твій колишній одноклубник та колега по амплуа Богдан Сарнавський. Чи тримаєш з ним контакт, чи розмовляли, можливо, на тему найближчого поєдинку команд?

– Щодо майбутнього матчу ще не спілкувалися, але час від часу з ним переписуємось. Звичайно, вітаємо одне одного з перемогами, зі святами. Не можу, звісно, сказати, що дуже часто з ним балакаємо, але контакт, безперечно, тримаємо. На футбольному полі по різні боки зустрітись буде дуже цікаво.

– Стосовно команди суперника загалом. Що можеш сказати про виступи СК «Дніпро-1» у поточному сезоні?

– На сьогоднішній день це дуже хороша команда. Те, що дніпряни завершили перше коло на останньому місці, я вважаю, було відвертою випадковістю. Зараз колектив показує якісний футбол, хороший контроль м’яча. Якщо не помиляюсь, то навесні «Дніпро-1» ще не поступався у жодному з поєдинків. Власне тому, про майбутнього опонента у мене тільки найкращі враження.

– У матчі першого кола «Львів» на домашній арені поступився дніпрянам. Як вважаєш потрібно діяти нашій команді у зустрічі вже другої частини чемпіонату, аби розраховувати на більш задовільний результат?

– Та команда «Львова», що є зараз, і та, що була у першому колі, ­– суттєво відрізняються. Чимало гравців того складу вже поза клубом. Впевнений, що у п’ятницю буде хороша гра і зможемо нав’язати «Дніпру-1» серйозну боротьбу та у підсумку приїдемо додому з очками. Всі налаштовуються. Знаємо, що буде нелегко. Втім, віримо, що зможемо зробити так, аби дніпряни отримали дебютну поразку у другому колі чемпіонату.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

 

 

 

Залишити коментар

Translate »