Остап Маркевич: «В окремих епізодах програли боротьбу»

Післяматчеві коментарі головного тренера ФК «Маріуполь» Остапа Маркевича після зустрічі з ПФК «Львів». Його підопічні на домашньому полі поступилися «городянам» з рахунком 1:2.

«Був доволі хороший та бойовий матч. Були хороші швидкості та тактична підготовка з двох сторін. «Львів» – добре організована команда. Власне тому, нам було важко розкрити їхні бойові редути. Хоча у нас були моменти, які слід було реалізовувати та доводити гру до перемоги. На мою думку, нічия була б закономірним результатом. Втім, сталося не так. Це футбол.

Стосовно замін у перерві? Це було пов’язано, перш за все, з тим, що ми робили необов’язкові втрати. На рівному місці робили самі собі проблеми. Так буває: хлопці не увійшли до гри. Нічого страшного. Після перестановок нам вдалося взяти гру під свій контроль, і ми були подібні самі на себе.

Знали, що стандартні положення – одна із сильних якостей «Львова». У команди суперника є фактурні виконавці з великим досвідом. Звичайно, нашим молодим хлопцям було важко боротися, але вони справлялись. Тим не менш, різниця між 30-річним гравцем і 20-річним молодим футболістом є, тому в окремих епізодах ми цю боротьбу таки програли. Трагедії не робимо. Будемо боротись до кінця. Попереду у нас дуже важка гра з «Динамо». Хочемо себе як слід проявити у тому матчі. Як би там не було, кияни – чемпіони і гранд України.

Хочу відзначити, окрім того, факт нашого повернення на рідний стадіон. Ігрове поле просто супер. Цей газон дуже швидкий, що не може не подобатись. Через деякий час, впевнений, воно стане ще кращим», – зазначив Остап Маркевич.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »