Передсезонна підготовка «Львова»: розклад і плани

«Синьо-золоті леви» вийшли з відпустки та розпочали свій перший збір напередодні старту нового сезону Favbet ліги. Офіційні змагання розпочнуться 25 липня. Етапів підготовки до ліги буде три.

«Перший етап зборів триватиме до 20 червня включно. Згодом кілька вихідних. Другий період стартує 24 червня і продовжиться до 5 липня. Під час перших та других зборів будемо займатись у режимі дворазових тренувань. Третій збір – ігровий. Проведемо його у період між 9-20 липня. Стосовно спаринг-партнерів наразі точної інформації немає. Плануємо провести дві такі зустрічі вже під час першого етапу підготовки, але все буде залежати від функціонального стану гравців», – окреслив організаційну інформацію стосовно роботи у міжсезоння головний тренер ПФК «Львів» Анатолій Безсмертний.

Додамо, що перший і другий етапи зборів львів’ян тренуватимуться на заміській базі клубу у Брюховичах. Третій етап запланували провести на виїзді у Закарпатській області.

Нагадаємо, що впродовж перших днів після відпустки склад команди поступово збільшувався. До табору «містян» після відпочинку ще не повернулися Ренан, Махмутовіч, Міхоубі та Казлаускас. Усі вони прибудуть вже незабаром.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »