Перемогти «Олександрію» вдалося за рахунок командних дій

Гравці ФК «Львів» Олександр Бандура та Сергій Воронін прокоментували перемогу над «Олександрією» у заключному матчі «синьо-золотих левів» в УПЛ у 2018 році.

Олександр Бандура: «Дуже складна вийшла гра. Поле не дало ні нам, ні їм зіграти в більш комбінаційний футбол. Грали більше довгими передачами, а на перший план вийшла боротьба.

Весь тиждень готувалися до гри з «Олександрією», знали, що це одна з найбільш бійцівських команд в чемпіонаті. Високорослі і міцні хлопці. Б’ють, біжать, штовхаються. Ми налаштовувалися на непросту гру, хлопці витримали тиск і взяли три очки.

Забили швидкий гол, потім – другий. Було вже легше ловити їх на контратаках, а їм довелося грати в невластивий для них футбол. Адже, в основному, вони завжди забивають першими і обороняються добре, їм складно після цього забити. Добре, що змогли втримати переможний результат».

Сергій Воронін: Перемогти вдалося за рахунок командних дій. Думаю, ми проявили характер. Нарешті нам пощастило, адже останнім часом нам не вистачало сил доводити матчі до перемог. Матч у першому колі теж складався за схожим сценарієм, і тоді ми втратили перемогу, ведучи в рахунку в два м’ячі. Сьогодні теж могли пропустити другий, але, думаю, удача була на нашому боці.

Звичайно, не тільки удача, але і майстерність футболістів, і тренерська ідея. Намагалися шукати свою контргру, не давали діяти суперникам, хотіли втілити в життя тренерський задум. Ми знали, що «Олександрія» буде грати першим номером і дали їм можливість контролювати м’яч. Намагалися покарати їх на контратаках, шукали вільні зони, і все вийшло.

Йдемо у відпустку з гарним настроєм. Довгоочікувана перемога, до того ж впритул підібралися до першої шістки, за місце в якій в наступному році ми обов’язково поборемося.

фото: ФК “Олександрія”

Інформаційна служба ФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »