ПФК «Львів» привітав військових у Маріуполі з Великоднем

Напередодні календарної гри 24 туру Favbet ліги проти «Маріуполя» наша команда відвідала батальйон поліції особливого призначення «Львів», який стоїть на сторожі громадського спокою на Сході України.

Така добра акція була спланована як тільки стало відомо про те, що саме на свято Великодня «синьо-золоті леви» проведуть виїзну зустріч УПЛ з ФК «Маріуполь». Одразу по приїзду на азовське узбережжя колектив «городян» швидко зорганізувався та вирушив до місця дислокації військових з приємними подарунками. Зокрема, футболісти, тренерський штаб та керівництво клубу вручило нашим захисникам запаси провіанту, паски, м’ясні вироби та продукцію генерального спонсора ПФК «Львів» – ТМ «Лімо». Окрім того, оборонці України отримали від нас також клубну атрибутику.

Військові були приємно вражені такою зустріччю та, з їхніх слів, пережили якнайкращі емоції напередодні світлого свята Великодня. Командир зведеного загону головного управління нацполіції у Львівській області Василь Соломійчук подякував «городянам» від імені усіх бійців за такий візит та висловив сподівання на подальшу дружбу між підрозділами військовим та футбольним відповідно. Генеральний директор ПФК «Львів» Андрій Паньків відповів на таку пропозицію беззаперечною згодою, а також, користуючись нагодою, привітав усіх захисників наших земель з прийдешніми Великодніми святами.

Зустріч, яка відбулася у доволі теплій атмосфері, підсумували спільним фото, а також обміном шевронами батальйону «Львів» та професійного футбольного клубу «Львів» відповідно.

ПФК «Львів» дякує українським військовим за можливість відзначати одне із найвеличніших християнських свят на рідній землі. Бажаємо Вам та Вашим рідним здоров’я, Божої ласки та благословення!

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »