ПФК «Львів» відправився на відпочинок

У неділю, 9 травня, відбувся заключний матч професійного футбольного клубу «Львів» у чемпіонаті Favbet ліги сезону 2020/21. Одразу після зустрічі з «Олімпіком» (1:1) «синьо-золоті леви» також організували теплі посиденьки з нагоди завершення чемпіонату.

Урочистості колективу «Львова» відбулися у приміщенні ресторану «Арени Львів». Футболісти, тренерський штаб та клубний персонал – усі разом зі своїми близькими гарно провели час у неформальній атмосфері. Під час командних урочистостей усі спільно, не приховуючи емоцій, переглянули ролик з голами сезону, що минув, та найбільш пам‘ятними враженнями. Загалом, захід відбувся у насправді родинному настрої.

Тепер на «городян» очікує заслужена відпустка. Відпочивати львів‘яни будуть до середини червня. Точну дату повернення до роботи буде повідомлено опісля оголошення остаточних термінів старту нового сезону УПЛ.

Наразі ж ПФК «Львів» дякує усім своїм прихильникам за те, що були з нами протягом такого насиченого сезону. Вистачало як високих злетів, так і гучних падінь. У наступному сезоні, впевнені, разом досягнемо більшого. До нових зустрічей!

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »