ПФК «Львів» вітає з Днем Державного Прапора України

23 серпня українці відзначають День Державного Прапора. З цієї нагоди ПФК «Львів» звертається до усіх співвітчизників з найщирішими побажаннями.

Шановні друзі, блакитно-жовтий український стяг споконвіку був одним із головних символів нашої державності, сили волі та нескореності. Протягом багатьох років українці відстоювали свої свободи, честь та правду, а попереду усіх маршів та повстань гордовито майоріло блакитно-жовте знамено.

На сьогоднішній день, вже за часів Незалежності, ми продовжуємо боротьбу за свою віру, свою мову, свої символи та землі. Державний Прапор і досі гуртує навколо себе однодумців, яким небайдуже майбутнє нашої України. Не перестаємо дякувати тим, які, ризикуючи усім, відстоюють нашу державність на східних рубежах. Шанобливо схиляємо голови додолу перед тими, які полягли за Україну у жорстокій боротьбі із загарбником.

У такий визначний день бажаємо усім співвітчизникам залишатися гідними синами та доньками рідного краю. Пам’ятайте, «українець» завжди звучало, звучить і звучатиме гордо. Наші символи – у нашому національному коді. Блакитно-жовтий завжди виблискує понад головами!

Зі святом!

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »