Подорож до Маріуполя та підготовка до ключової гри сезону

ПФК «Львів» присвятив останній день тижня відновленню після суботнього матчу з донецьким «Шахтарем». Команда провела у Харкові ранкове тренування та мала відновлюючі процедури у сауні.

У понеділок, 6 травня, «синьо-золоті леви» вирушать до Маріуполя, де підопічні Богдана Блавацького протягом тижня готуватимуться до виїзного поєдинку 28-го туру із «азовцями». Тренувальний мікроцикл «Львова» у місці подальшої дислокації розпочнеться із теорії та детального розбору гри із «Шахтарем».

«Будемо вказувати гравцям на помилки та робити висновки з поразки від «гірників». Ми спробували зіграти у відкритий футбол. Пішли в атаку і, як кажуть, попали в полон. Свідомо не хотіли «ставити автобуси», але для досягнення успіху у таких випадках потрібна монолітна командна гра та дисципліна у центрі поля.

Нас чекає ключовий матч сезону. Знаємо, як потужно грає «Маріуполь». Вони мають дуже хорошу лінію атаки. Ще й відновився від травми Фомін, який забив вирішальний гол у ворота «Зорі». Це буде, мабуть, гра не за 6, а за усі 9 очок. Наша серія поразок затягнулася, і нам вже час виходити з цього крутого піке», – розповів про прийдешнє протистояння із «Маріуполем» головний тренер львів’ян Богдан Блавацький.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »