Представники «Львова» стали зірками дитячого футбольного турніру «Кубок Довіри»

У суботу, 16 лютого, ПФК «Львів» взяв участь у регіональному етапі першого в Україні дитячого футбольного турніру «Кубок Довіри».

На турнір, в якому змагалися більше 200 дітей 13-14 років, завітали головний тренер і гравчиня «Львів-Янтарочки» професійного футбольного клубу «Львів» Сергій Сапронов та Вікторія Худа.

Турнір організовано з метою налагодження довірчих відносин між дітьми та представниками правоохоронних органів за допомогою футболу, а також сприяння соціальній згуртованості дітей та забезпечення змістовного дозвілля. Змагання проходили за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Благодійного фонду «Розвиток футболу України», Національної поліції України, Федерації футболу України, Міністерства освіти і науки України та Федерації футболу Львівської області.

По завершенню турніру відбувся товариський матч між командами полісменів і журналістів/арбітрів та інших зіркових гостей. Склад команди полісменів посилила Вікторія Худа, якій вдалося відзначитися голом у воротах суперників. Щоправда, цей гол не допоміг її команді досягти успіху, гра завершилася за рахунку 2:3. Цікаво, що у складі збірної журналістів/арбітрів та інших зіркових гостей дублем відзначилася футболістка національної жіночої збірної України Анна Петрик. Але на цьому святі футболу не було ані переможців, ані переможених – перемогла любов усіх присутніх до футболу та бажання ним займатися.

«Дуже радий бачити таку кількість дітей – хлопців та дівчат – які прагнуть грати у футбол. Хочу побажати усім учасникам змагань здоров’я, успіхів у житті і завжди отримувати задоволення від гри. Саме з цього починається шлях кожної дитини у великий футбол», – звернувся до юних спортсменів Сергій Сапронов.

Також представники ПФК «Львів» нагородили переможців та учасників регіонального етапу «Кубку Довіри» трофеями, медалями та футбольними м’ячами. Серед переможців команда «Авіатор» (м. Городок,) команда «Скелі-Стрий» (м. Стрий) та команда «Залізяки» (м. Львів).

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »