Про недооцінку «Буковини» не може бути й мови

Професійний футбольний клуб «Львів» провів передігрове тренування у Винниках напередодні матчу третього попереднього раунду розіграшу Кубка України сезону 2019/2020 років з чернівецькою «Буковиною».

Футболісти «синьо-золотих левів» виконали бігові вправи та серії на техніку володіння м’ячем, пограли у квадратах та відпрацювали тактичні ситуації, що стосуються завтрашнього кубкового протистояння. Після тренування на футбольному полі команда також попрацювала у тренажерній залі.

«Про недооцінку нашого суперника у Кубку України не може бути й мови. Тим більше, після серії останніх невдач у чемпіонаті. Усі хлопці розуміють, в якій ситуації опинився клуб. Ми просто зобов’язані здобути перемогу над «Буковиною». Не скажу, що цей матч буде принциповим для мене, такою є кожна гра. На будь-яку гру потрібно готуватися, як на останню. Намагатися вигравати у кожному матчі», – прокоментував прийдешню кубкову зустріч захисник «Львова» Ігор Гончар, який є вихованцем чернівецького клубу.

Нагадаємо, виїзд львів’ян до Чернівців запланований на ранок у день матчу – 25 вересня. Цікаво, що у своїй прем’єрній грі у розіграші національного Кубка, що відбудеться на стадіоні «Буковина» і розпочнеться о 15:30, «містяни» вперше цього сезону зіграють у комплекті форми синього кольору.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »