Проти «Шахтаря» завжди цікаво грати

Гравці ПФК «Львів» Алваро Вієйра та Вадим Парамонов – про поразку у виїзному матчі з київським «Динамо» та фінальний поєдинок сезону із донецьким «Шахтарем», який відбудеться 30 травня на стадіоні «Україна» у Львові.

Алваро: Радий, що не лише забив свій перший гол за «Львів», але й через те, що моя гра покращується. Дякую за це Богу та моїм партнерам по команді!

Вважаю, що у Києві все було у наших руках. Були всі шанси для того, щоб ще до перерви мати гандикап у три м’ячі. Могли б з такою грою забити і після перерви, якби не виникли кадрові проблеми. На жаль, вони вплинули на подальшій перебіг гри, ще й «Динамо» додало у швидкостях, і, як наслідок, ми пропустили два м’ячі.

Матч з «Шахтарем»? Ми знаємо ігрові якості кожного з гравців донецької команди. Ми впевнені у своїх силах після попередніх матчів. І спробуємо зробити усе можливе, щоб рахунок у фінальному матчі сезону був приємним для команди та вболівальників.

Вадим Парамонов: Отримав струс мозку на початку другого тайму гри з «Динамо», тому змушений був залишити поле. Зараз почуваюся значно краще.

Ми не заслуговували на поразку у Києві. Думаю, на нічию точно награли. Мали хороші моменти, забили гол, а опісля ще кілька разів могли карати динамівців за необачність позаду. Але в кінцівці віддали ініціативу суперникам. Трохи не пощастило, десь у вирішальних епізодах не вистачило концентрації в обороні.

Проти «Шахтаря» завжди цікаво грати. Матчі із такими командами вартують багато чого. Висока інтенсивність та індивідуальна майстерність виконавців. Думаю, вболівальників чекає цікава гра на «Україні».

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »