Рафаель Сабіно: «Стати капітаном «Львова» – велика честь для мене»

Поточний тиждень вже встиг стати порою суттєвих змін у стані ПФК «Львів». Окрім того, що команда залишилась без головного тренера, склад «городян» покинули також досвідчені екскапітан Сергій Борзенко та голкіпер Сергій Літовченко. Новим капітаном «Львова» обрали бразильського опорника Рафаеля Сабіно. Про пертурбації у таборі команди, враження від нової ролі, атмосферу напередодні наступного поєдинку чемпіонату Рафаель Сабіно розповів у розмові з клубною інформаційною службою.

– Сабі, розповіси, які емоції переживала команда після поразки в останньому турі з «Дніпро-1» та відповідно після подальшого відходу наставника Цецадзе?

– Сказати, що ми були засмучені після того матчу – нічого не сказати. Звісно, зіграли не так, як хотілося б. Щодо відставки попереднього наставника? Зміна тренера – це завжди важко, але це також частина футболу. Зараз ми повинні зберігати хороший темп роботи, аби бути здатними принести «Львову» хороший результат.

– Що скажеш про тріо тренерів, які готують команду до наступного календарного поєдинку?

– Кожен з цих тренерів вже працює з нами доволі давно. Вони знають кожного гравця індивідуально, мають підхід. Гадаю, саме вони найкраще усвідомлюють ту ситуацію, у якій наразі перебуває команда, тому знають як потрібно далі діяти. Ми уважно слухаємо їх на тренуваннях та будемо застосовувати на практиці усе те, що вони від нас хочуть побачити.

– Чи з’явилося щось нове у тренувальному процесі?

– Я б не сказав, що щось суттєво змінилося. Можливо, ставлення гравців до тренувань стало якимось іншим. Ми важко працюємо кожного дня і намагаємося на 100% робити те, що від нас вимагають тренери.

– Після відходу досвідчених Борзенка та Літовченка «Львів» став, по суті, найбільш молодим колективом в УПЛ. Як гадаєш: це зіграє нам на руку чи навпаки?

– Ці гравці дійсно були дуже важливими та досвідченими виконавцями, яких бракуватиме. Втім, я вважаю, що деякі наші молоді футболісти вже також мають за своїми плечима чимало, зокрема, і міжнародні виступи. Якраз це і повинно допомогти ще більш юним почувати себе якомога комфортніше та демонструвати свою найкращу форму.

– Цього тижня тебе обрали новим капітаном «Львова». Опиши свої враження після такого рішення команди.

– Я був дуже щасливий стати капітаном команди. Це велика честь для мене. Дякую моїм колегам по «Львову» за те, що надали мені таку впевненість у власних силах. Я буду робити усе від себе залежне, аби якомога краще діяти на полі і допомагати команді здобувати хороші результати.

– Яка атмосфера наразі панує у колективі напередодні наступного офіційного протистояння?

– На тренуваннях справді хороша атмосфера. Постійно сконцентровані на роботі та виконуємо її дуже старанно. Впевнені, як працюватимемо на тренуваннях – так і покажемо себе на грі.

– На твою думку, як повинен зіграти «Львів», аби заробити позитивний для себе результат у зустрічі з «Ворсклою»?

Не скажу нічого дивного, якщо зазначу, що потрібно діяти, перш за все, безпомилково поблизу власних воріт. Слід уникнути непотрібних браків та дочекатися слушного моменту, аби відзначитись. Віддаємо належне «Ворсклі», але все вирішить тільки гра на футбольному полі.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »