Роман Санжар: «Ця нічия є позитивним моментом для нашої команди»

Післяматчеві коментарі головного тренера ФК «Олімпік» (Донецьк) Романа Санжара після поєдинку з ПФК «Львів». Його підопічні на виїзді зіграли внічию зі своїми суперниками – 1:1.

-Важким для нас знову ж таки видався матч. Перш за все, через те, що у нас багато травмованих хлопців. Психологічно для нас було доволі нелегко, бо мали доволі велику серію без перемог, зміна тренера. Все це, безперечно, впливало на команду. Це відчувалося і впродовж поєдинку. Ми володіли м’ячем, мали десь навіть перевагу. Вважаю, ми були більш конструктивними, але через якусь невпевненість у власних силах, мабуть, так довго і не забивали. Коли пропустили гол, боявся, що хлопці взагалі розклеяться. Тим не менш, ми переговорили у роздягальні. Хлопці – молодці, класно налаштувалися на другий тайм. Хоча з точки зору турнірної таблиці, то цей матч не був для нас якимось вирішальним. Втім, не опустили руки, зрівняли рахунок. І навіть нехай ця нічия, повторюся, не мала турнірного значення, але точно буде як психологічний, позитивний момент для нашої команди.

-Ви прийняли «Олімпік» у доволі непростому становищі як психологічному, так і турнірному. Зараз буде вже відпустка, згодом підготовка до наступного чемпіонату. Що вважаєте своїм найпершим завданням після відновлення роботи з не чужою для Вас командою?

-У більшої частини гравців завершуються контракти. Нам потрібно, перш за все, з’ясувати з ким будемо рухатися далі, а з ким – ні. По суті, наступного сезону вже буде інша команда. Саме тому влітку нам належить провести велику роботу. І від того як ми зорганізуємо цей процес якраз і будуть залежати наші виступи наступного року.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »