Руслан Костишин: «Сьогодні у нас був дуже хороший емоційний стан»

Післяматчеві коментарі головного тренера ФК «Колос» (Ковалівка) Руслана Костишина після гри з ПФК «Львів». Ковалівська команда перемогла з рахунком 4:0.

– Які Ваші перші емоції після завершення поєдинку з ПФК «Львів»?

– Перемогли вдома 4:0, тому емоції гарні. Своїм хлопцям дякую. Серйозно поставилися до гри, добре почали. Грали у високому пресингу, як і домовлялися. Сьогодні у нас був дуже хороший емоційний стан. Зіграли у першому офіційному поєдинку на новому стадіоні. Нарешті повернулися додому. Це дуже важливо і для мене, і для футболістів. Приємно, що були вболівальники, які нас підтримували на стадіоні. Також хотіли перемогти, адже хотіли дебютною перемогою привітати нашого президента з народженням сина. Планували подарувати вітання у такому вигляді, як сталося сьогодні. Власне тому, повторюсь, що підходили до протистояння на дуже хорошому емоційному фоні. Залишалося тільки втілити у реальність технічні моменти. Приємно, що нам вдалося це зробити.

– Чи випробували у матчі зі «Львовом» якісь тактичні моменти, що будуть продемонстровані у матчі кваліфікації Ліги Європи проти «Аріса»?

– Ні, ми готувалися конкретно до зустрічі зі «Львовом». У будь-якому передматчевому коментарі чи інтерв’ю я зазначав, що були повністю зосереджені тільки на грі з ПФК «Львів». Відверто кажучи, наразі не бачив ще навіть жодного матчу за участі «Аріса», наразі цим питанням займаються мої помічники. Навмисне так робив, аби воно все відбувалося крок за кроком, поступово. Сьогодні хлопці заслужено можуть відпочити, а я додому не їду, залишаюсь у Ковалівці і вже готуватимусь до майбутнього суперника.

– Прокоментуйте, будь ласка, чому у заявці на поєдинок зі «Львовом» не було Вашого новачка Євгена Селезньова?

– Женя дуже хотів зіграти, але він, на жаль, отримав травму. Напередодні матчу Євген тренувався у загальній групі і отримав невеличке ушкодження. Він мріяв зіграти саме у першому поєдинку на нашій новій арені. Думаю, тим не менш, все надалі буде добре. Залікує травму і допоможе нам забитими голами вже у наступних іграх.

– Як себе у матчі зі «Львовом» показали новачки, на Вашу думку?

– Самі, гадаю, бачите. Так гра склалася, що я не можу сказати, що незадоволений. Я ж не дурень (усміхається). Справді, задоволений. Один з них віддав гольову, інший забив, позаду на «0». Перш за все, приємно вражений їхнім ставленням до колективу, до тренувань, до ігор, до нашої філософії загалом. Найголовніше у нас – команда. Поодинці люди у нас не затримуються.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »