Сергій Сапронов: «Завдання – виграти групу, а далі буде видно»

Головний тренер жіночої команди ПФК «Львів» Сергій Сапронов поділився думками стосовно участі «синьо-золотих левиць» у «Футбольній Весні-2019», змагань ФФУ серед жіночих команд Вищої ліги, що проходитимуть з 11 по 15 березня у Винниках.

Про організацію «Футбольної Весни-2019»: Добре, що турнір проходить навесні. Краще грати у теплій погоді, ніж взимку – в снігу та холоді. Після змагань є час підготуватися до чемпіонату, попрацювати, щось підрихтувати. Плюс є люди, яких хочеться переглянути у справі. Хто і на яких позиціях буде найкращим чином себе почувати. Тому для нас «Футбольна Весна-2019» – черговий етап підготовки до весняної частини чемпіонату України.

Про суперників: Всі суперники на сьогоднішній день, швидше за все, є рівними. Багато чого буде залежати від того, хто і як підготувався взимку. Це змагання, а значить ніхто просто так не буде відбувати номер. Так що будемо ставити за мету – досягати результату. Але не жертвуючи здоров’ям та підготовкою.

Про цілі на «Футбольній Весні-2019»: Завдання – виграти групу, а далі буде видно. Будемо робити крок за кроком. Подивимося у грі потенційних новачків, їх на перегляді у нас п’ятеро.

Про кадрове питання: Лідіане Олівейру лише недавно прооперували, на тижні зніматимуть шви. Під питанням участь Вікторії Худої. Вона отримала пошкодження на тренуванні. Подивимося, як буде проходити її відновлення. На сьогоднішній день маємо у розпорядженні 21 футболістку. Будемо по-максимуму використовувати людей: тасувати склад, дивитися на гравців, хто і як буде себе показувати на футбольному полі.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »