Тейлор: «Потрібно вірити у команду та, незважаючи ні на що, її підтримувати»

Вінгер «Львова» Тейлор розповів, як він відновлюється від отриманої травми на зборі «синьо-золотих левів» у Туреччині, висловив впевненість, що бразильські новачки львівського клубу ще покажуть, на що вони здатні, та звернувся до вболівальників напередодні вирішальних матчів «містян» у чемпіонаті та Кубку України.

– Лукасе, як твоє самопочуття після отриманої травми на зборі в Туреччині? Як і де проходить лікування/відновлення? Коли ти зможеш повернутися до тренувань?

– Я був дуже засмучений і стурбований, розуміючи, що травма є серйозною. Мені зробили операцію, я проходжу реабілітацію у Бразилії під наглядом найкращих спеціалістів. Маю за кілька місяців повністю відновитися та повернутися до улюбленої справи.

– Чим займаєшся у вільний час, якого несподівано стало значно більше, ніж було раніше?

– Мабуть, у мене зараз найнудніший варіант проведення часу з усіх можливих (посміхається). Коли хочеш грати у футбол, але не маєш на це змоги. Рятують відеоігри та Netflix.

– Як тебе підтримала команда в зв’язку з травмою?

– Увесь клуб мене дуже підтримав. Команда побажала мені якнайшвидшого одужання, хлопці допомагали мені у простих речах, які я не міг робити одразу після операції.

– Порадував сюрприз від хлопців у вигляді футболок з твоєю фотографією і побажаннями якнайшвидшого повернення на поле?

– Чесно кажучи, це – шок, я такого не очікував! Був реально щасливий, що про мене пам’ятають. Це не просто приємний жест, а й потужна моральна підтримка, яка допомагає проходити через складні випробування життя.

– Що скажеш про новачків команди, які приєдналися в зимове міжсезоння? Знаєш когось із бразильців?

– Це чудові гравці! У минулому я грав у футбол поряд із Кауе та Ліпе.

– Що нові бразильці говорять про Україну і тутешній футбол? Як вважаєш, чи зможуть вони швидко адаптуватися до нього? Хто з них може вже зараз посилити гру команду у майбутніх матчах?

– Головна різниця для нових бразильців полягає у більш фізичному та тактичному стилі ведення гри. Впевнений, що вони адаптуються до цих реалій, як це було минулого року зі мною. Це лише питання поступової зіграності та єднання колективу. На мою думку, кожен з них може допомогти «Львову» вже зараз. Не слід робити попередніх висновків лише через одну невдалу гру.

– Ти дивився матч «Львова» з «Чорноморцем»? Як вважаєш, домашня поразка команди була закономірною? І, як вважаєш, чому так сталося?

– Так, я дивився матч і дуже переживав за нашу команду. Хотів, щоб «Львів» переміг, ці три очки стали б хорошим фундаментом для нас перед вирішальними зустрічами. Але потрібно бути реалістами. У команді на той момент було чимало травмованих, тому завдання здобути перемогу фактично покладалося на гравців, які проводили лише свій перший матч в чемпіонаті України. Дуже хотілося допомогти хлопцям на футбольному полі, але наші бажання не завжди співпадають з реальністю (посміхається).

– Попереду – львівське дербі. У першому колі ми зіграли з «Карпатами» внічию – 1:1. Як вважаєш, чи був він закономірним тоді? І чого чекати від «Львова» в недільному львівському дербі?

– Вважаю, що у матчі на «Арені Львів» ми втратили очки, а не здобули їх. Ми були ближчими до перемоги, аніж «Карпати», які грали у захисний футбол і фактично забили випадковий м’яч. У неділю буде великий матч, і я сподіваюся, що «Львів» віддасть борг «Карпатам» за першу гру.

– Наскільки все-таки реально протягом наступних трьох матчів потрапити в першу «шістку» команд УПЛ? Уже зараз розрив від шостої команди становить чотири очки …

– Поки є математична можливість для виконання поставленого перед командою завдання, усі ми маємо вірити у те, що нам до снаги це зробити. Ніхто не складає зброї, б’ємося до останнього!

– Більшість уболівальників «Львова» дуже засмучені тим, що ти не можеш зараз допомогти команді у вирішальних матчах чемпіонату і Кубка. Що ти можеш їм сказати з цього приводу?

– Хочу подякувати усім вболівальникам «Львова» за любов та підтримку. Це дуже важливо для мене! Прошу вас завжди, не зважаючи ні на що, підтримувати «синьо-золотих левів». Футбол складається і з виграшів, і з поразок. Футболісти – живі люди, і ніхто не застрахований від помилок. Ви розділили з нами успіхи у матчах з «Динамо», «Шахтарем», «Олександрією», а зараз ви дуже потрібні команді у найбільш вирішальний момент сезону. Потрібно вірити у команду та, незважаючи ні на що, її підтримувати. Тоді й перемоги не заставлять себе чекати!

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »