Тепла зустріч з майбутніми футболістами

Гравці «Львова» Олександр Бандура та Мартан Пімента стали гостями Федерації футболу Львівської області, зустрівшись із майбутніми футболістами, що впродовж кількох днів брали участь у дитячих тренувальних таборах ФФЛ для воротарів та захисників.

Зустріч гравців «Львова» з дітьми, яка тривала майже годину, пройшла в невимушеній та веселій обстановці. Малеча та їх батьки не соромилися присутності зіркових гостей і буквально закидали питаннями гравців «синьо-золотих левів» про їх шлях у великий футбол та секрети успішної ігрової кар’єри. Бандура та Мартан гідно витримали шалений натиск зацікавленості та поділилися цінними порадами, як стати справжнім футболістом і досягти успіхів у житті.

Було чимало питань і відповідей, які викликали сміх в усіх присутніх. Так, Бандура поділився секретом, що не збирався бути воротарем і, як більшість підлітків, хотів грати на вістрі атак та забивати м’ячі у ворота суперників. Мартан же зізнався, що добре навчався у школі, оскільки в іншому випадку батьки не дозволяли йому присвячувати час улюбленій грі мільйонів. Також бразилець пообіцяв одного дня передати вітання Неймару від юного Павла, який, схоже, є прихильником таланту форварда французького ПСЖ та збірної Бразилії.

Звичайно ж, не обійшлося без подарунків – футболісти вручили дітлахам атрибутику львівського клубу, а згодом й взяли участь у нагородженні учасників таборів іменними медалями та грамотами. На завершення урочистостей діти взяли «містян» у полон, аби зробити зі своїми кумирами фото та отримати заповітні автографи.

«Мені надзвичайно приємно спілкуватися з дітьми та батьками. Часто на початках батьки не знають, яке футбольне майбутнє чекає їхніх дітей. Я порадив дітлахам, на чому потрібно насамперед зосереджувати увагу, поділився власним життєвим досвідом. Завжди наголошую: потрібно бути розумним, освіченим футболістом», – зазначив під час заходу Олександр Бандура.

фото: ФФЛО

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »