Тренування і масаж: як футболісти ПФК «Львів» підтримують форму

У четвер, 10 червня, «містяни» мали за розкладом одразу два заняття. Ранкове тренування провели незвично: на карематах з інвентарем від «BLACKROLL».

Тренування футболістів – не тільки біг і жонглювання м‘ячем. Для гарної фізичної форми силових навантажень недостатньо. М’язи, перебуваючи у постійній напрузі, мають відпочивати. Німецька фірма «Blackroll» займається професійним обладнанням для самомасажу, терапії та тренувань.

Гравець ПФК «Львів» Олексій Довгий – офіційний амбасадор «Blackroll» в Україні. Саме тому, майстер-клас проводив разом із гостьовими тренерами.

«Натрапив на продукцію та тренувальні програми цієї компанії випадково, але зараз зовсім про це не шкодую. Це дійсно якісний інвентар, який допомагає футболістам не тільки відновлюватися від травм, а ще й постійно залишатися у хорошій формі. Не в останню чергу завдяки постійним тренуванням з «Blackroll» почуваю себе зараз навіть краще, аніж коли був ще молодим футболістом. Такі регулярні заняття, впевнений, допоможуть навіть продовжити професійну кар’єру», – розповів про особисті аргументи підтримки фірми «Blackroll» Довгий.

Зазначимо, що організація співпрацює з професійними спортсменами, футбольними клубами та національними збірними у Європі. Зокрема, зі збірними Німеччини і Польщі. Партнерами «Blackroll» є німецькі «Боруссія» (Дортмунд) та «Баварія» (Мюнхен), а також низка інших відомих футбольних клубів.

«На українському ринку маємо не такий солідний досвід співпраці з футбольними командами, як за кордоном. Свого часу працювали з «Олександрією», де якраз і потоваришували з Олексієм Довгим. Цього разу провели майстер-клас для ПФК «Львів». Будемо раді налагодити патнерські відносини з цим клубом. Усе для того, аби «містяни» демонстрували найкращі показники у сезоні та завжди залишалися у класних фізичних кондиціях», – розповів про мету свого візиту представник компанії «Blackroll» Сергій Метілка. Наразі «синьо-золоті леви» проводять свій перший тренувальний збір у поточному міжсезонні. Нагадаємо, що команда вийшла з відпустки 8 червня.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »