U-19: «Львів» мінімально поступився «Олександрії»

У суботу, 14 серпня, на стадіоні «СКІФ» відбувся поєдинок між юнацькими складами ФК «Львів» та ФК «Олександрія». У рамках 4-го туру чемпіонату України U-19 сезону 2021/2022 «синьо-золоті леви» мінімально поступились гостям з Олександрії 0:1.

Із перших хвилин матчу львів’яни віддали ініціативу гостям, але не забували атакувати та створювати небезпечні моменти біля воріт Валентина Гороха. Однак, як у «Львова», так і в «Олександрії»  підводила реалізація. У другому таймі суттєво нічого не змінилося. Команда Олександра Карпова домінувала, а господарі захищали власні ворота, іноді створюючи стрімкі контрвипади.

Доля матчу вирішилася на 73 хвилині, коли арбітр призначив штрафний удар у бік воріт Саваса Бугая. Еміль Мустафаєв метрів з двадцяти загнав круглого низом в самісінький кут, відкривши рахунок.

Після пропущеного голу футболісти «Львова» почали грати в більш відкритий футбол, намагаючись врятувати поєдинок.  Але фарт сьогодні був на боку олександрійців. В підсумку, львів’яни мінімально поступаються «Олександрії», 0-1.

Чемпіонат України U-19

4 тур. 14 серпня. 12:00

м. Львів. Стадіон «СКІФ»

Арбітр: Грицай В.О. (Київська обл.)

Асистенти арбітра: Якунь О.Ю. (Київ), Якименко П.А.(Київська обл.)

Четвертий арбітр: Файда В.О. (Львів)

Спостерігач арбітражу: Геренда Є.Б. (Калуш)

«Львів» U-19 (Львів) — «Олександрія» U-19 (Олександрія) – 0:1 (0:0)

Гол: Мустафаєв (73)

«Львів» U-19 (стартовий склад): Бугай Савас, Яців Денис, Давидов Сергій (К), Величко Петро, Сидоров Олег, Мудрий Максим, Панчишин Богдан, Ювхимець Роман, Задорожний Максим, Кицун Марко, Малецький Павло.

Запасні: Шарун Володимир, Кухта Юрій, Климак Владислав, Гриньків Дмитро, Пилипишин Назар, Кукуруза Вадим, Чабан Данило, Пайтак Данило, Вишинський Богдан-Юліан

Тренер: Тарас Гвоздик

«Олександрія» U-19  (стартовий склад): Горох Валентин, Сацевич Владислав, Мельник Олександр, Волковицький Євген, Чубатий Дем’ян, Панченко Андрій, Радченко Максим, Мустафаєв Еміль, Гринь Сергій, Базаєв Ярослав, Кавєрін Микита (К).

Запасні: Мінчев Микита, Романенко Данііл, Бухал Гліб, Ситников Микита, Скибінський Максим, Самар Валерій, Трофимчук Віталій, Андрейчук Андрій, Олійник Максим

Тренер: Олександр Карпов