U-19: «Львів» мінімально поступився «Колосу»

У суботу, 12 вересня, відбувся поєдинок між юнацькими складами ФК «Колос» (Ковалівка) та ПФК «Львів» в рамках другого туру Чемпіонату України U-19 сезону 2020/2021.

Долю зустрічі вирішив єдиний забитий гол. На жаль, вирішальний м’яч влетів до сітки наших воріт. Дмитро Сахно на 33 хвилині ударом зі штрафного результативно побентежив голкіпера «Львова» U-19.

Протягом усього матчу перевагу важко було віддати якійсь із команд. Хороші нагоди, аби відзначитись, були як в одних, так і в інших. «Колос» переміг завдяки тому, що зумів бодай один свій момент перевтілити у забитий м’яч. Львів’яни повторити успіх суперників не змогли, тому і зазнали мінімальної поразки.

«Перше, що я зробив, зайшовши після матчу з «Колосом» до роздягальні, подякував хлопцям. Задоволений тим малюнком та якістю гри, яку вдалося показати. На жаль, підвела реалізація. Так буває. Маємо багато дебютантів, які, втім, справили про себе дуже хороше враження. Уже з нетерпінням чекаємо наступного поєдинку. Якщо будемо продовжувати у тому ж дусі, то, впевнений, що хороші результати не за горами», – зазначив наставник ПФК «Львів» U-19 Олег Колобич.

Чемпіонат України U-19
2 тур, 
11 вересня, 11:00
смт. Калинівка (Київська область). Центральний стадіон

Арбітр: Бородавка Олексій
Асистенти: Подвальний Дмитро, Якименко Павло
4-ий арбітр: Горбенко Євген

Спостерігач арбітражу: Скрипак Сергій

«Колос» U-19 (Ковалівка) – «Львів» U-19 (Львів) – 1:0
Гол: Сахно (23)
Попередження: Мамедов (24),  Трубніков  (62) – Ювхимець (34), Копитко (58), Хомюк (80)

«Львів» U-19: Малоїд (К), Величко (Малець, 74), Пасічник, Матусевич, Танчак, Яців (Малецький, 67), Мавдрик (Сидор, 63), Хомюк, Мудрий, Ювхимець (Михайлів Р., 60), Копитко (Харко, 59). 

Запасні: Серватяк

Тренер: Олег Колобич

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »