U-19: «Львів» не зумів переграти «Ворсклу»

У рамках 3 туру юнацького чемпіонату України сезону 2021/2022 «синьо-золоті леви» зазнали поразки від полтавчан з рахунком 3:2.

Вже на старті першого тайму львів’яни заробили пенальті, Ісенко не за правилами зупинив Максима Задорожного у власному штрафному майданчику. Вирок із позначки вдало реалізував Павло Малецький. А вже на 12-й хвилині матчу Малецький віддав гольову передачу на Романа Ювхимця, який пробив повз голкіпера «Ворскли».  Після двох пропущених м’ячів вже на старті поєдинку, господарі все таки зуміли знайти в собі сили та повернулися в гру, відновивши паритет у матчі ще до кінця першої половини гри, 2-2.

За ідентичне порушення правил, як на гравцю ФК «Львів» у першому таймі, нагода пробити одинадцятиметровий випала і полтавцям, Бугай необережно зіграв на виході. Іван Нестернко в очній дуелі переграв Бугая, 3-2.

3:2 – «Львів» U-19 прикро поступається на виїзді одноліткам «Ворскли».

Спостерігач арбітражу: Покідько Ігор

«Ворскла» U-19 (Полтава) – «Львів» U-19 (Львів) – 3:2 (2:2)
Голи: Павлюк (43), Книш (45+1), Нестеренко (65, з пенальті) –  Малецький (4, з пенальті), Ювхимець (12)

Попередження: Ісенко (4), Прус (37), Мкомола (60), Павлюк (69), Амількар (74) – Давидов (58), Бугай (64)

«Ворскла» U-19: Ісенко (к), Павлюк, Хрипчук, Мороховець, Крупський, Кулаковський (Амількар, 55), Книш, Нестеренко (Стаднік, 68), Прус, Черниш (Білик, 55), Мкомола (Конате, 61).
Тренер: Віталій Косовський

«Львів» U-19: Бугай, Давидов (к), Гриньків, Величко (Чабан, 90), Климак (Кукуруза, 75), Мудрий, Кицун, Задорожний (Яців, 46), Панчишин (Пайтак, 90), Ювхимець (Сидоров, 85), Малецький
Тренер: Тарас Гвоздик