U-19: «Львів» результативно поступився «Зорі»

У неділю, 27 вересня, відбувся поєдинок між юнацькими складами ПФК «Львів» та ФК «Зоря» (Луганськ) у рамках четвертого туру Чемпіонату України U-19 сезону 2020/2021. У багатому на голи матчі «синьо-золоті леви» зазнали поразки від своїх опонентів.

Розпочиналося все для львів’ян у звітному протистоянні, втім, дуже навіть непогано. Підопічні Олега Колобича без зайвого розкачування взяли м’яч під свій контроль та почали акцентовано тиснути на ворота своїх опонентів вже на старті зустрічі. Така спортивна нахабність господарів доволі швидко втілилася у забитий м’яч. На 13 хвилині Ювхимець рахунок у грі відкрив. Схоже, такий перебіг подій став, немов холодний душ для луганців. Гості швидко прокинулися та відповіли «Львову» одразу двома голами. Спершу Лєгостаєв паритет на табло відновив, а вже на 25 хвилині після результативного пострілу від Неруха «Зоря» була попереду. На цьому видовищний та багатий на події перший тайм зовсім не завершився. На 40 хвилині Мавдрик повернув «городян» до гри своїм влучним ударом. Останнє слово у першій половині зустрічі, втім, було за «мужиками». Нерух відзначився дублем, забивши гол «у роздягальню».

Другий тайм розпочався на високих швидкостях. Диктували такий темп, до речі, господарі, які після перерви почали діяти більш агресивно поблизу чужих володінь. «Зоря» віддала ігрову ініціативу до ніг своїх львівських однолітків та відповідно чекала на свій шанс у контратаках. Як згодом з’ясувалося, така стратегія тільки допомогла луганцям свою перевагу закріпити. Тузенко, спершу відзначившись на 62 хвилині, а згодом – на 83, встановив остаточні цифри на табло стадіону «СКІФ». 2:5 – «Львів» слабший за «Зорю».

«Можу з упевненістю сказати, що отримати вдалий результат нам завадили власні дитячі помилки в захисті під час першого тайму. Першими повели у рахунку, але згодом отримали зовсім непотрібні м’ячі у власні ворота. У другому таймі побігли вперед виправляти ситуацію, але «Зоря» зловила нас на контратаках. Цей поєдинок буде хорошим уроком для хлопців. Багато голів залітає нам через власну недбалість. Над цим компонентом потрібно працювати», – зазначив наставник ПФК «Львів» U-19 Олег Колобич.