U-19: «Львів» упевнено переграв «Інгулець»

У середу, 5 травня, відбувся календарний матч двадцять п’ятого туру Чемпіонату України U-19 між юнацькими складами ФК «Інгулець» (Петрове) та ПФК «Львів». «Городяни» догравали поєдинок у меншості, але перемогу над своїми суперниками таки здобули.

Чемпіонат України серед юнаків, як і змагання команд УПЛ, потроху добігає свого завершення. Колективи, які вже не виконують турнірних завдань, просто дограють сезон та у кожному наступному поєдинку намагаються подарувати власним уболівальникам якомога більш невимушений та відповідно відкритий футбол. Такими колективами, зокрема, є «Львів» U-19 та їхні однолітки з «Інгульця». Напередодні очного протистояння єдиною інтригою, мабуть, було те, хто ж за підсумками сезону таки візьме гору у дуелі між львів’янами та петровцями. Справа в тім, що у першій частині чемпіонату ці команди між собою очки поділили, зігравши внічию 1:1. Власне тому, у другому раунді звітного двобою звитягу понад усе планували здобути як гості, так і господарі.

Протистояння розпочалося доволі жваво. Колективи без зайвого приглядання одне до одного розпочали активні просування вперед. Після того як пил стартових хвилин трішки припав додолу, контроль над м’ячем та відповідно ігрову ініціативу до власних володінь прибрали «городяни». Було помітно, що підопічні Олега Колобича на полі штучного покриття у селі Володимирівка, де і відбувався матч, почувають себе дуже комфортно. Як би там не було, а більшість часу наші хлопці проводять, тренуючись на синтетиці львівського «Сокола». Якраз через це і не доводилося говорити про проблеми з адаптацією до ігрового майданчика. Наші хлопці застосовували як затяжні комбінаційні мережива поблизу воріт суперників, так і швидкі контратаки. Перший гол у зустрічі, втім, трапився, коли господарі невдало розіграли вільний удар. М’яч опинився у флангових гравців «Львова» та згодом дійшов до прудконогого Яціва. Хавбек, змістившись до кута штрафної, розрядив гармату та видав шикарний постріл у «дев’ятку» воріт петровців. Голкіпер, зрозуміло ж, не при справах. Після того, як рахунок у матчі було відкрито, «Львів» ні на мить не заспокоювався. «Синьо-золоті леви» активно гостювали на чужій частині поля, але голів у першому таймі більше не забивали. «Інгулець» за дебютні 45 не відзначався.

У другому таймі стан справ із володарем ігрової переваги суттєво не змінився. «Городяни» і надалі продовжували регулярно спричиняти тиск на захисні побудови господарів. Вдруге за матч редути «Інгульця» розійшлися на 67 хвилині. Мавдрик наважився на удар з 27 метрів та у підсумку не прогадав. Нашому футболісту вдався більярдний постріл у кут воріт Логвина. Не встигли петровці як слід оговтатись, а рахунок на табло став 0:3. Після подачі з кутового від Комарця та подальшої боротьби у штрафному майданчику м’яч у власні ворота зрізав Гончаров. На цьому, здавалося б, можна було ставити крапку. Втім, вище згаданий Комарець на 76 хвилині потрапив до протоколу зустрічі тим, що побачив перед собою другу жовту та червону картку відповідно. Інтрига, якщо не з’явилася, то принаймні зажевріла. За такого перебій подій, тим не менш, «Інгулець» спромігся лише на один гол, яким на 87 хвилині відзначився Вапняр.

1:3 – «Львів» везе з Петрового 3 залікові пункти.

«Приємно такою перемогою підсумувати наш нелегкий виїзний тиждень. Спочатку напрямок Львів-Маріуполь, тепер Львів-Петрове. Сотні кілометрів позаду, але, коли дивимось на підсумковий результат поєдинку, то розуміємо, що маємо з чим повертатись додому. Хлопці добре діяли, виконали усі необхідні настанови, класно переміщалися, за що і були винагороджені забитими голами. Після матчу усім подякували. Заслуговує уваги також робота молодих хлопців 2004 та 2005 року народження, які навіть після того, як опинились у меншості, діяли холоднокровно, виважено та зберегли переможний результат. Тепер готуємося до того, аби завершити сезон на мажорній ноті», – зазначив наставник ПФК «Львів» U-19 Олег Колобич.