U-19: «Львів» зазнав поразки від «Шахтаря»

«Містяни» поступилися «гірникам» з рахунком 0:3.

У четвер, 29 липня, відбувся поєдинок між юнацькими складами ФК «Львів» та ФК «Шахтар» (Донецьк) у рамках 2 туру Чемпіонату України U-19 сезону 2021/22.

У кращому темпі протистояння розпочали господарі: мали перевагу у стартові хвилині зустрічі. Перший яскравий момент створив наш Задорожний, коли виходив майже віч-на-віч із голкіпером «Шахтаря». Але захисник донеччан вибив м’яча з-під ніг львівського нападника. Активно перевіряв пильність Пузанкова і Ювхимець. Півзахисник «Львова» часто опинявся на ударних позиціях та пробивав з-за меж штрафного майданчика.

Такий початок був багатобіцяючим для «синьо-золотих левів». Перша перспективна атака гостей трапилася аж на 26 хвилині, але одразу ж вийшла гольовою. Світюха опинився з м’ячем у нашій карній зоні та отримав по ногах. Арбітр призначив пенальті, яке сам футболіст і реалізував. Удар став несподіваним для львів’ян. Підопічні Тараса Гвоздика після цього епізоду доволі довго не могли оговтатись і ледь не пропустили вдруге.

На 40 хвилині Панчишин втратив контроль над сферою у власному штрафному майданчику та ледь не зробив сюрприз нападникам «Шахтаря». Відпочивати команди пішли за мінімальної переваги «гірників» у рахунку.

Другий тайм видався більш насиченим. «Львів» шукав усілякі підступи до воріт донеччан. Команда Оскара Ратулутри дуже грамотно діяла позаду та раз по раз вибігала у разючі атаки. Переломним у грі міг стати момент на 69 хвилині. Гулько отримав другу жовту картку, яка перетворилася на червону, та залишив юнаків «Шахтаря» у меншості. Проте це не завадило «гірникам» забили ще два м’ячі на контратаках до фінального свистка. Спершу Світюха оформив дубль, а згодом Гончарук поставив крапку у поєдинку.

0:3 – «Львів» U-19 прикро поступається вдома одноліткам з донецького «Шахтаря».

Спостерігач арбітражу: Ігор Хіблін

«Львів» U-19 (Львів) – «Шахтар» U-19 (Донецьк) – 0:3 (0:1)

Голи: Світюха, 26 (пен.), 78, Гончарук, 90+3

Попередження: Панчишин, 23, Задорожний, 50, Климак, 53, Копитко, 54, Давидов, 73 – Бако, 16, Сігеєв, 35, Гулько, 57, 69, Векленко, 66,

Вилучення: Гулько, 69

«Львів» U-19: Бугай, Яців, Климак (Гриньків, 58), Величко, Давидов, Панчишин, Сидор (Барбадин, 62), Мудрий, Задорожний (Кицун, 67), Ювхимець, Малецький (к) (Копитко, 46)

Тренер: Тарас Гвоздик

«Шахтар» U-19: Пузанков, Гаврилюк, Козік, Фарина, Бако (Роспутько, 58), Глущенко (Лосенко, 46), Світюха (Гончарук, 84), Гулько (к), Погорілий, Сігеєв (Пушкарьов, 72), Векленко (Ющенко, 72)

Тренер: Оскар Ратулутра

Зазначимо, що дебютний матч сезону у львівських юнаків також був проти команди з Донеччини. Минулого тижня на домашньому полі підопічні Тараса Гвоздика здолали ФК «Маріуполь» U-19 – 2:1.