U-19: Перед відновленням сезону – у «Львова» насичений графік

Днями юнацька команда «городян» також вийшла із зимових канікул. Колектив поступово повертатиметься до оптимального фізичного та ігрового стану.

Наразі «синьо-золоті леви» займаються у звичному режимі, маючи по одному тренуванню на день. З наступного тижня підопічні Олега Колобича матимуть дворазові заняття.

У суботу, 23 січня, юні футболісти вже встигли провести і перше ігрове тренування. У рамках контрольного спарингу «Львів» U-19 зустрічався зі «Львовом» U-21. Команди провели три тайми по 30 хвилин. Головною метою такого протистояння, перш за все, стала можливість оцінити фізичні можливості гравців опісля зимової перерви. Окрім того, обидва колективи переглядали потенційних новачків. Підсумковий рахунок зустрічі – 0:2 на користь дублерів основної команди. За молодіжний склад львів’ян по голу відзначились Пентелейчук та Бекерський.

До відновлення офіційного сезону «городяни» надалі готуватимуться через контрольні поєдинки з командами Прем’єр-ліги Львівщини. Також юнаки «Львова» братимуть участь у підготовчому «Меморіалі Юста-2021», який стартує вже 28 січня.

«За зимову перерву скучили за футболом, скучили за своїми улюбленими повсякденними справами. Потроху вкочуємося у робочу атмосферу. Наразі працюємо на повернення фізичних кондицій. Дивимось також на можливих новачків. Більшість із них – хлопці 2004 року народження. Саме на них найбільше звертатимемо свою увагу. Втім, дамо шанс і виконавцям 2005 року себе як слід продемонструвати. Загалом, стосовно розкладу напередодні відновлення чемпіонату, то він доволі щільний. Тим не менш, наполегливо готуємося, адже у другій частині сезону ставимо перед собою найвищі завдання», – зазначив наставник ПФК «Львів» U-19 Олег Колобич.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »