U-19: селективний збір і спаринг з «Волинню»

Юнацька команда професійного футбольного клубу серед гравців віком до 19 років бере участь у першому навчально-тренувальному зборі у підготовці до чемпіонату України сезону 2019/2020 років.

Перший збір юних «синьо-золотих левів» є селекційним: він стартував 8 липня, а на перегляд до розташування клубу прибули близько 40 гравців. Збір розпочався з медогляду та тестів, після чого робота перейшла у режим одноразових тренувань з щоденними двосторонніми іграми між чотирма командами.

У середу, 17 липня, об 11:00 на «Соколі» львів’яни зіграють спаринг з однолітками з луцької «Волині». Сам збір триватиме до 21 липня, після чого тренерський штаб «містян» визначиться з фінальним список футболістів, які готуватимуться до офіційних ігор прийдешнього сезону.

«Наразі дивимося гравців, що прибули на перегляд до клубу. Спостерігаємо за ними, аналізуємо, хто і на що здатен. Хотілося б влити свіжу кров до колективу. Але, тим не менш, у пріоритеті – хлопці з нашої академії, які мають розвиватися та проявляти себе, грати у національних збірних та прогресувати на футбольному шляху. Будемо робити ставку на виконавців 2002 року народження, формувати кістяк команди U-19 на найближчі два роки», – мовить тренер «Львова» U-19 Олег Яремчук.

Планується, що другий збір команди U-19 розпочнеться 23 липня і проходитиме протягом десяти днів у Брюховичах.  

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »