U-21: «Львів» драматично поступився «Руху»

У п’ятницю, 12 березня, відбувся матч між молодіжними складами ПФК «Львів» (Львів) та ФК «Рух» (Львів) у рамках 18 туру Чемпіонату України U-21. За підсумками зустрічі «синьо-золоті леви» прикро поступилися своїм опонентам.

Незважаючи на те, що дублі львівських команд виконують у поточному сезоні різні завдання, за перебігом їхнього протистояння все одно було цікаво глянути. Перш за все, статус «дербі» ніхто не скасовував. Окрім того, «синьо-золоті леви» планували віддати «Руху» боржок за матч першого кола, коли підопічні тоді ще Тараса Мазура зазнали розгромної поразки від «жовто-чорних» – 3:0. Власне тому, дуель, яка відбувалася на стадіоні «Сокіл», обіцяла бути щонайменше напруженою.

Зі стартових хвилин поєдинку обидві команди взяли високий темп та зберігали його аж до завершення зустрічі. Додавав мотивації колективам активно рухатись також той факт, що зранку перед матчем та безпосередньо під час гри на Львів сипало снігом. Температурні показники теж були не надто захопливими, тому футболістам інколи доводилось наполегливо прискорюватись, аби наздоганяти слизькі м’ячі. Протистояння розпочалося швидко і в результативному плані. Вже на 7 хвилині Ременяк скористався неузгодженими діями захисників «Руху» та, вискочивши з-за спини Леня, одним дотиком переправив м’яча у сітку воріт Бабічина. До такого старту підопічні Григорія Баранця точно готовими не були. Метушливі дії оборонців команди суперника були помітні ще й в епізоді, який трапився на 27 хвилині. Дуда втратив м’яча у необов’язковій ситуації, якою одразу ж міг скористатися на користь власної команди Ременяк. Захисник «Руху» був змушений порушувати правила. Фол виявився таким, який прийнято називати «останньої надії». Номінальні гості залишились у меншості. Як би це не було дивно, втім, така ситуація навпаки збадьорила наших суперників. В одній з атак наприкінці першого тайму «Рух» заробив пенальті. На 38 хвилині сфолив Теліховський, який неакуратно зіграв у власному штрафному майданчику. Руніч взявся виконувати одинадцятиметровий та вже за мить після моменту опинився в обіймах партнерів. На перерву команди пішли за рівного рахунку.

Другий тайм видався не менш насиченим у плані футбольного видовища. Атакували як одні, так і другі. На старті другого тайму «Львів», звісно ж, грав першим номером. Такий розвиток подій виглядав логічно: команда, граючи у більшості, розраховувала на максимум залікових пунктів. Втім, інколи так стається, що підеш в атаку – потрапиш до полону. Обрізавшись під час власних наступальних дій, «городяни» не встигли повернутися до захисної роботи. На 69 хвилині таким подарунком від «Львова» скористався Карабін, який своє побачення  з Ільющенковим впевнено реалізував. Після цього на ігровому майданчику запанували так звані «гойдалки». Колективи своєю грою насправді подарували власним вболівальникам тільки найкращі емоції. Заключні хвилини зустрічі, втім, були однозначно за «Львовом». Втім, дива реакції щоразу демонстрував голкіпер «Руху» Бабічин. Саме завдяки йому не в останню чергу «рухівці» і здобули переможний результат.

1:2 – «Львів» поступається «Руху» у другому місцевому дербі поточного сезону.

«Це була насправді гра з підвищеною відповідальністю. За її підсумками ми поступилися. Відверто кажучи, навіть коментувати нічого не хочеться. Прикро», – лаконічно зазначив наставник ПФК «Львів» U-21 Ігор Рипновський.