U-21: «Львів» поступився «Вотрансу» у товариському матчі

У середу, 17 липня, дублюючий склад професійного футбольного клубу «Львів» у товариському матчі на стадіоні «Енергетик» у Добротворі поступився чемпіону Волинської області – луцькому «Вотрансу».

Андрій Ханас продовжує підбирати оптимальний склад у підготовці до старту сезону 2019/2020 років. У першому таймі спарингу з «Вотрансом» львів’яни були представлені експериментальним підбором гравців – з основи на полі були присутні лише Тягло, Карвацький, Ременяк та Нич.

Як підсумок, волиняни протягом усієї 45-хвилинки мали перевагу у грі і перед свистком на перерву зуміли її втілити у забитий м’яч. «Синьо-золоті леви» пропустили після стандарту: гравець «Вотрансу» після подачі вдало зіграв на випередження і переправив м’яч у ближній кут.

По перерві на поле у складі «Львова» вийшов склад, близький до бойового. Друга половина зустрічі стала віддзеркаленням першої, оскільки підопічні Ханаса володіли беззаперечною перевагою і раз-по-раз створювали небезпечні моменти біля воріт суперників. Особливо гострими були регулярні флангові прориви Хімчака та Вичіжаніна, кілька разів добре на ударну позицію виходив Кос, а одного разу форвард «Львова» влучив у каркас воріт. Єдине, чого не вистачало «містянам» – результативного завершення.

На останніх хвилинах спарингу «Львів» великими силами пішов уперед і несподівано вдруге пропустив. Позиційної помилки припустився захисник львівської команди. Гравець атаки «Вотрансу» заволодів «сферою» і потужним ударом вразив ближній верхній кут воріт Костика.

Товариський матч

ПФК «Львів» U-21 (Львів) – «Вотранс» (Луцьк) – 0:2

Голи: (45’, 90’)

«Львів» (перший тайм): Жупанський – Тягло, Медведєв, Карвацький, Ременяк, Нич, п’ять гравців на перегляді

«Львів» (другий тайм): Костик – Брама, Білий, Олексів, Савошко, Демків, Пентелейчук, Хімчак, Вичіжанін, Кос

Інформаційна служба ПФК «Львів»

 

Залишити коментар

Translate »