Наступний матч”Львів” – ”Минай”/21/04/2021

U-21: у малому львівському дербі «Рух» – сильніший

0

У п’ятницю, 2 жовтня, відбувся поєдинок між молодіжними командами ФК «Рух» (Львів) та ПФК «Львів» у рамках 5 туру Чемпіонату України U-21. За підсумками зустрічі «синьо-золоті леви» поступилися своїм землякам.

Дербі молодіжних складів стало так званою репетицією перед головним матчем вихідних у столиці Галичини. У рамках найвищого українського дивізіону дуель з вивіскою «Рух» – «Львів» відбувалася вперше. Хоч і розпочав таку нову історію матч команд U-21, втім, пристрастей у будь-якому дербі завжди вистачає.

На правах номінальних господарів «Рух» розпочав звітну гру активніше. На стартових хвилинах найбільших неприємностей «городянам» завдавав Козловський, якого партнери двічі виводили на ударну позицію, але той так і не зміг переграти Лалака. Вже незабаром показали свої зуби і «синьо-золоті леви». Спершу Бекерський небезпечно проривався до воріт суперника, але не встиг до м’яча. Згодом вже Ременяк, залишивши позаду декількох опонентів, пробив до рук Бабічину. Заключні хвилини першого тайму минули, втім, за переваги «жовто-чорних». Незважаючи, тим не менш, на хороші нагоди господарів для відкриття рахунку, до перерви цифри на табло стадіону «СКІФ» так і не змінилися.

У другому таймі підопічні Олексія Годіна все ж конвертували свою наполегливість у забиті м’ячі. Результативно увійшов до гри Соломатін, який на 52-ій хвилині виконав несподіваний напівудар-напівпростріл по воротах ПФК «Львів». Лалак до такого розвитку подій виявився неготовим. Невдовзі черговий крос Соломатіна завершився ще одним голом. На 58 хвилині після його подачі з флангу у власні ворота м’яча зрізав Вичіжанін. Не минуло й десяти хвилин, а навпроти назви «Рух» на табло вже блимала «трійка». Литвиненко увірвався до штрафного і майстерно переграв Лалака. «Городяни» мали реальну нагоду хоча б для голу престижу. Голкіпер «Руху» Бабічин, втім, зреагував на удар Алфьорова і нівелював загрозу.

3:0 у підсумку. Завдяки перемозі над «Львовом» «жовто-чорні» записали до свого активу першу звитягу у новому сезоні.

«На перший план у цій грі, на жаль, знову вийшла наша нереалізація гольових моментів. Так, можливо, «Рух» епізодами діяв більш вдало, впевненіше, але не забивати своє ми не мали права. У будь-якому випадку оглядатися назад вже не варто. Продовжуємо працювати над тими компонентами, з якими у нас виникають проблеми під час ігор. Перерва на матчі збірних має піти нам на руку», – зазначив наставник ПФК «Львів» U-21 Тарас Мазур.