«В нас не виходило швидко грати у першому таймі», — Дмитро Михайленко

Коментар головного тренера СК «Дніпро-1» Дмитра Михайленка після матчу проти ПФК «Львів».

— Як діставалися на цей виїзд? Він виявився дійсно важким?

— Так, виїзд виявився непростим, особливо щодо гри. Розумію ваш гумор.

Сам виїзд виявився набагато легшим, аніж гра. В нас не виходило швидко грати у першому таймі, швидко змінювати фланги. Це основна причина. Дуже швидко ми втрачали м’яч, не встигаючи розвернути гру з одного флангу на інший. Як наслідок створили недостатньо моментів у першому таймі. У другому таймі ми стали діяли краще, але теж відрізками. Якщо казати про цілий другий тайм, то кінцівку треба проводити впевненіше. Коли команда всіма силами йде вперед, маючи таку кількість швидких гравців, ми повинні за 10 хвилин провести хоча б якусь якісну швидку атаку. На жаль, це не вдалося, і, як наслідок, нервова кінцівка.

— Не вперше є питання до гри центральних півзахисників при обороні на власній половині поля. Ця проблема є весь сезон. Які причини? Можливо, треба інших гравців?

— Сьогодні, за виключенням останніх 10 хвилин, коли гра мала сумбурний характер, суперник великими силами пішов вперед, не особливо впадали в око проблеми Когута, Ді Франко та Кравченка в обороні. Суперник здебільшого контратакував, а з позиційних атак особливо можливостей не було. Небезпечні удари у першому таймі були наслідком наших втрат у центральній зоні. Так, ми маємо проблеми, ми – не бездоганна команда. Це точно є. Але сьогодні, мені здається, були проблеми іншого характеру.

— Чи задоволені ви грою центральних захисників?

— Якщо казати про фазу захисту, то хотілося б, щоб суперник завдавав менше ударів. Зрозуміло, була помилка Лопирьонка. Але від помилок ніхто не застрахований. А в фазі з м’ячем вони добре діяли, добре рухали м’яч. Можна по-різному оцінювати, але в цілому вони провели якісний матч.

— Щодо Богдана Сарнавського, чи згодні Ви, що він сьогодні зіграв за пів команди, і чи входить він у коло інтересів «Дніпро-1»?

— Ми хочемо підсилити позиції воротаря і шукаємо гравців, в тому числі в Україні. Те, що Богдан – хороший воротар, він продемонстрував не лише сьогодні, а й по ходу сезону. Так, сьогодні було декілька яскравих сейвів. Тому я вважаю, заслуга його у тому, що «Львів» не пропустив більше, є дуже великою.

  Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »