Вадим Деонас: «Результат – на табло і він наразі закономірний»

Післяматчеві коментарі тренера ПФК «Львів» Вадима Деонаса. Команда у виїзному кубковому протистоянні зазнала поразки від полтавської «Ворскли» (0:2).

– Коли виїжджали до Полтави таким складом, то чи розраховували на перемогу?

– Ми знали силу нашої команди, до «Ворскли» готувалися. Команда суперника недаремно на сьогоднішній день посідає провідні сходинки у чемпіонаті України. Так, звісно, було помітно, що нашим гравцям десь не вистачило досвіду. Деякі помилки наприкінці матчу це довели. Можливо, трішки і сил не вистачило, адже протягом цілого протистояння суперник диктував доволі високий темп. Ми приїхали дати бій і, вважаю, ніхто камінь у наш город за цю кубкову гру ніхто не кине. Хоча, звісно, завжди хочеться досягати тільки хороших результатів.

– Протягом матчу коментатори найчастіше згадували прізвище голкіпера «Львова» Костика. Ви – тренер воротарів. Як оціните гру Вашого підопічного у поєдинку з «Ворсклою»?

– Він зробив усе те, про що домовлялися ще до стартового свистка. Вже давно разом із ним працюємо, Орест знає вимоги, які ми ставимо до голкіперів. Після гри зробимо аналіз вже на тверезу голову, аби трішки пристрасті вщухли. Всім потрібно трішки заспокоїтись після такої насиченої зустрічі.

– На Вашу думку, наскільки львівська молодь впоралася із тими завданнями, які тренерський штаб ставив перед командою напередодні поєдинку з «Ворсклою»?

– Ми поступилися, тому, мабуть, десь наприкінці гри трішки не витримали. Помилки, втома далася взнаки. Втім, у цьому матчі, в будь-якому випадку, ми набагато більше відшукали, аніж втратили. Могли б повністю провалитись тільки, якщо б повну торбу м’ячів витягнули. Цього, вважаю, не сталося. Власне тому, молодь намагалася якомога краще виконати той план, який ставив на гру тренерський штаб. У самовіддачі та бажанні нашим хлопцям дорікнути точно не можна, але результат – на табло і він наразі закономірний.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »