Вадим Деонас  – тренер воротарів у ПФК «Львів»

Новим тренером воротарів головної команди ПФК «Львів» став Вадим Деонас.

«Ми з ним навчалися на отримання тренерської PRO-ліцензії. Знаю його лише з найкращої сторони – як професійні якості, так і людські. І статистика показує, що він досвідчений фахівець та вміє працювати з гравцями рівня Прем’єр-ліги. В нас з ним хороше взаєморозуміння. Я радий, що він прийняв нашу пропозицію. Сподіваюся, що наші воротарі теж отримають задоволення від роботи з ним», – прокоментував це призначення головний тренер команди Єгіше Мелікян.

Вадим Деонас вже познайомився з командою та своїми прямими підопічними – воротарями команди Богданом Сарнавським та Олександром Бандурою.

«Це клуб, який грає в Прем’єр-лізі, тож тут є всі необхідні для роботи умови. До цього знав Богдана Сарнавського, а Бандура – досвідчений голкіпер. Обоє з ним високого рівня. Тож працювати з ними двома – цілковите задоволення. І ми зробимо все, щоб їх рівень лише зростав», – заявив після представленні Вадим Деонас.

Керівництво клубу дякує Тарасу Гребенюку, який до цього працював з воротарями, за його внесок у професійне зростання гравців та бажає професійного успіху в подальшому.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »