Валерій Кривенцов: «Ми мали перемогти, хоча б в один м’яч»

Післяматчеві коментарі головного тренера ФК «Металіст 1925» Валерія Кривенцова після зустрічі з ФК «Львів». Його підопічні зіграли внічию зі своїми опонентами – 0:0.

– Гра вийшла бойовою. Напередодні гри обидві команди дуже потребували очок. Тому матч був безкомпромісним: мав багато боротьби. Перший тайм був менш цікавим і для нас, і для вболівальників, тому що команди придивлялися одна до одної. Другий тайм, на мій погляд, диктували ми. Ми створювали моменти і повинні були забивати.

Мені здається, можливо це нескромно, що ми мали сьогодні перемагати, хоча б в один м’яч.

– Момент Балкано на 88-ій хвилині, коли він пробивав зі штрафного, але Ілющенков потягнув. Якими були Ваші емоції в той момент?

– У нас ще був момент у Криськіва наприкінці. Звичайно, я засмутився. Воротар чудово зіграв у цьому епізоді.

– Ця нульова нічия для вас більше є здобуттям одного пункту чи все-таки втратою двох?

– Як подивитись. Звичайно, ми кожної гри налаштовуємось на перемогу. Команда заслужила, хлопці віддали багато сил. У нас були моменти для того, щоб забити хоча б один гол і поїхати зі Львова з перемогою. Тому відчуття незадоволення залишилось.