Василь Кобін: «Дуже радий, ми зробили історію»

Головний тренер ФК «Минай» Василь Кобін на післяматчевій прес-конференції прокоментував результат 1/8 Кубка України сезону 2019/20 проти ПФК «Львів».

– Дякую за привітання, якнайкращі емоції. Дуже радий, ми зробили історію. Хлопці дуже задоволені, всі розуміють, що це історичний матч. Я дуже радий, дуже задоволений грою.

– Чи все вдалося?

– Ми сьогодні грали проти кваліфікованої команди, яка вміє грати у футбол, хоч поки немає  результату, але ПФК «Львів» дуже сильна команда.

Ми розуміли, яка це гра, наші хлопці додавали з кожним матчем в чемпіонаті, готувались психологічно, бо чемпіонат і кубок це різні величини.

– В першому таймі не все вдавалося?

– Ми готувалися до гри 2-м номером, ми прекрасно все розуміли і обговорювали. Розуміли, що у «Львова» швидкі бразильці. Ми готувались, що «Львів» буде грати активно, так і вийшло, але це футбол. Ми тренери можемо підказати щось, в перерві поговорити, а грають футболісти. Добре, що сьогодні так зіграли дуже задоволений.”

– Як будете готуватись у чемпіонаті?

– Нам треба готуватись, щоб достойно завершити коло в чемпіонаті, будемо старатись, щоб в нас були якісь планина друге коло.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »