Наступний матч”Львів” – ”Минай”/21/04/2021

Віктор Скрипник: «Два швидкі голи додали нам впевненості»

Післяматчеві коментарі головного тренера ФК «Зоря» (Луганськ) Віктора Скрипника після гри з ПФК «Львів». Луганський колектив на виїзді впевнено переграв своїх опонентів – 5:0.

-Можу тільки підкреслити, що у Львові нам грати завжди важко проти будь-якої команди. ПФК «Львів» – не виключення. Згадували напередодні матчу, що минулоріч тут зіграли внічию 0:0 До речі, той поєдинок відбувався за схожих погодніх умов, дощило. У нас був план забити швидкий гол. На щастя, це вдалося втілити у реальність навіть двічі. Такі забиті м’ячі, можна сказати, додали нам впевненості. Той футбол, який ми звикли демонструвати, нам вдавався. Хочу також висловити великий комплімент людям, які доглядають за полем «України». З урахуванням погодніх умов, газон був у чудовому стані. Наша команда їхала до Львова з відповідним настроєм та, вважаю, заслужено перемогла. Трішки, можливо, засмутили наші непотрібні жовті картки у другому таймі. Втім, це свідчить про те, що команда суперника хотіла реакцію показати на пропущені голи. Звісно, ніхто з таким рахунком не може просто змиритись. Своєю грою, втім, задоволені. Сподіваюся, така перемога додасть нам впевненості у майбутніх поєдинках.

-Після першого тайму вже дуже впевнено вели у рахунку. Як мотивували підопічних зайвий раз не розслаблятися у другій половині гри?

-Старалися, аби таки зіграти на «нуль». Знали, що у «Львова» непогане виконання стандартних положень. Звернули увагу, що потрібно цей момент контролювати. Дали пограти хлопцям, які, можливо, не так багато ігрової практики мають. Звісно, наша гра відповідно до цього трішки розлаштувалася у другому таймі, але у підсумку ми залишилися задоволеними тим, як усе сталося. Можу надалі побажати також тільки успіхів ПФК «Львів» у чемпіонаті.

-Олександр Гладкий, відзначившись дублем, ударно повернувся до Львова. Було помітно, що мотивації у нього не бракувало. Як оціните його дії у матчі з ПФК «Львів»?

-По суті, для вирішення гольових питань ми його і підписували. Саша – досвідчений, вміє добре пропонувати себе, підігравати партнерам. Звісно ж, відчуття голу з віком у нього нікуди не зникло і сьогодні усі в цьому зайвий раз переконались. Така його впевнена гра та досвід, безперечно, у майбутньому нам ще не один раз допоможе