Віктор Уляницький: «Долю матчу вирішила майстерність окремих гравців»

Післяматчеві коментарі тренера ФК «Ворскла» (Полтава) Віктора Уляницького. Команда в 1/16 фіналу Кубка України здолала ПФК «Львів» – 2:0.

-Вийшло так, що у нас 3 гри у тижневому циклі. Власне тому, у поєдинку зі «Львовом», зокрема, дали зіграти і хлопцям, у яких трішки менше практики. Вдалися до ротації. Стосовно гри? Усім прекрасно відомо, чим вирізняються кубкові матчі. Незважаючи на суперника, це завжди гра із дуже великою ціною помилки. «Львів» зіграв молодіжним складом. Мабуть, долю матчу вирішила таки майстерність окремих наших гравців наприкінці матчу. Молоді виконавці гостей трішки підсіли і клас дався взнаки. Реалізували ті 2 моменти, які вирішили долю поєдинку.

-Більша частина атак «Ворскли» сьогодні йшла через лівий фланг, через Сапая та Ребенка. Чому саме з таким акцентом діяли?

-Було завдання – більше атакувати флангами. Так складалося по грі, що по лівому флангу більше м’яч рухався. Не погоджуся, що Пешич, який грав праворуч, був без діла. Як розвиваються атаки залежить також і від півзахисників. Пешич виконав багато прострілів, але, на жаль, нападники так і не зуміли як слід за них зачепитись. Варто відзначити, що у першому таймі у нас трішки були проблеми з реалізацією. У другому – навпаки все вийшло.

-У другому таймі виконали заміну одразу чотирьох виконавців. Це було рішення, яке узгоджували ще до гри, чи все-таки ситуативна реакція на розгортання подій у матчі?

-Така дія була запланована ще перед поєдинком. Хотіли надати достатньо ігрового часу також основним гравцям перед важливим протистоянням з «Дніпро-1» у чемпіонаті. Дякую усім хлопцям за гру, налаштовуємось на наступний матч.