Наступний матч”Львів” – ”Олімпік”/16/07/2020/Стадіон "Україна"

Володимир Мазяр: «Ми були ближчими до перемоги»

Головний тренер ПФК «Львів» Володимир Мазяр на післяматчевій прес-конференції прокоментував результат матчу 11-го туру Favbet Ліги проти львівських «Карпат».

– Було дуже багато боротьби. Замість того, щоб вести у рахунку, перемагати, граючи в більшості, примудрилися не забити пенальті та отримати вилучення, правда, не розумію, за що… Загалом, наприкінці гри ми були ближчими до перемоги – забивай пенальті, і все. Суперники після вилучення закрилися, плюс давайте аналізувати рівень атакувальних гравців «Карпат» і «Львова». У нас молоді хлопці, їм по 20 років. Тож на рівні «Карпат» ми виглядали досить пристойно.

– У вас є штатний пенальтист?
– Так, але ініціативу взяв на себе Пернамбуко. Буде оштрафований.

– Здавалося, що у вашої команди є якийсь психологічний бар’єр…
– Хотілося б, щоб у Прем’єр-лізі індивідуальний рівень футболістів був все ж таки вищим. Сьогодні ми мали моменти, виходи три в три, три в два, але десь неточно віддавали передачу, десь надто поспішали… Будь що, нам треба набратися терпіння. 

– Чи Ви задоволені грою, а не задоволені результатом?

– Я не можу сказати, що зараз по грі ми виглядали погано. Були моменти, були виходи з оборони до воріт, в нас є проблеми з реалізацією. Ми працюємо тільки місяць з командою, я думаю, що ми додали у грі. Я не можу сказати, що в «Карпат» було більше моментів біля наших воріт. 

фото Євгена Кравса

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »