Володимир Мазяр: «Не вистачило лише забитого м’яча»

Головний тренер ПФК «Львів» Володимир Мазяр на післяматчевій прес-конференції прокоментував поразку «синьо-золотих левів» від ковалівського «Колоса» у матчі 7-го туру Favbet Ліги сезону 2019/2020 років.

– Якщо розділити гру, то у першому таймі у нас не дуже складалося з виходом з оборони в атаку, хоча ми мали стовідсотковий момент. Пернамбуко міг забивати. Відчувалася певна нервозність. У другому таймі ми вже спокійніше грали. Але у моменті зі стандартом та голом загубили концентрацію. Нас за це покарали. У грі, в якій не мало бути переможців, він все-таки виявився. Прикро пропускати на останніх хвилинах. Дуже прикро.

– Було досить неочікувано, що Ви очолили ПФК «Львів». Чи задоволені Ви цим фактом?

– Коли приймаєш команду, треба розуміти, куди ти йдеш. Раніше, коли були поставлені нові завдання, встановлений бразильський вектор, я не був готовий до того, щоб прийняти команду. Я не мав такого досвіду роботи з великою кількістю легіонерів. Зараз вже мені надійшла пропозиція від клубу, в якому вже налагоджено багато процесів. Бразильці вже значно краще розуміють українську мову. Розуміють, як треба працювати у тренувальному процесі.

– Чого найбільше бракує цій команді прямо зараз?

– Мені сподобалося, що сьогодні команда вийшла на поле з максимальною самовіддачею. Команда максимально старалася виконати установку у плані оборони. Нам не вистачило лише забитого м’яча. Хоча у нас були хороші і перспективні атаки. Хотілося б, щоб гравці впевненіше усе виконували на футбольному полі. Зокрема, кутовий, з якого ми пропустили м’яч, на рівному місці намалювався.

Інформаційна служба  ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »