«Ятрань-Берестівець» та «Львів-Янтарочка» переможця не виявили

ФК «Львів-Янтарочка» завершив перше коло чемпіонату України серед жіночих команд Вищої ліги сезону 2018/2019 років «сухою» виїзною нічиєю з ФК «Ятрань-Берестівець» з Уманського району.

Господарки поля агресивно розпочали гру і протягом перших 15-20 хвилин намагалися загрожувати воротам «Львів-Янтарочки». Але захисна ланка команда Сергія Сапронова цього дня вирізнялася надійністю, а якщо вже м’яч й доходив до воріт львівської команди, то не являв особливої загрози для воротаря «синьо-золотих левиць» Соузи.

Львів’янки ж, у свою чергу, мали свої нагоди біля чужих воріт після стандартних положень. Але низка кутових та штрафних ударів, виконаних нашими дівчатами, так і призвів до взяття воріт суперниць.

У другому таймі ФК «Львів-Янтарочка» вже окреслив свою перевагу, володіючи м’ячем та раз-по-раз розкриваючи захисну лінію команди з Черкащини. Особливо виділялися на фоні конструктивної командної гри взаємодія Де Фрейтас та Амброзіо, ефективне комбінування яких ледве не призвело до взяття воріт. На жаль, реалізація гольових нагод у цій грі не стала козирем львівського колективу, якому довелося задовольнитися «сухою» нічиєю.

Таким чином, перше коло чемпіонату України ФК «Львів-Янтарочка» завершив на шостій позиції, маючи в скарбничці 11 пунктів після 9-ти зіграних матчів.

«Суперник розпочав активно, але у нас було чимало стандартів в першому таймі. Потім гру заспокоїли, мали перевагу. Подали багато кутових, але не змогли реалізувати свої моменти. У другому таймі володіли ініціативою, намагалися забити. Де Фрейтас з Амброзіо попереду створили кілька моментів, вдало комбінували. Але можна сказати, що закономірно закінчилася гра. Нічийний результат – теж непогано, очко в скарбничку додали. Хотілося б більше, але не змогли дотиснути суперниць. Ну і гра на нуль позаду – теж про щось говорить», – прокоментував нічийний підсумок гри з ФК «Ятрань-Берестівець» керманич львів’янок Сергій Сапронов.

9-й тур Вищої ліги серед жіночих команд
17 жовтня. 14:00. С. Паланка, ст. «Центральний»

Арбітр Крістіна Козорог (Київська обл.)
Асистенти арбітра Світлана Грушко (Київська обл.), Анастасія Дмитренко (Київська обл.)
Четвертий арбітрОксана Коріненко (Умань)
Спостерігач арбітражуНаталія Мазуренко (Київська обл.)

«Ятрань-Берестівець» (Уманський р-н) – ФК «Львів-Янтарочка» (Львів) – 0:0 (0:0)
Попередження: Олівейра (40), Галан (59), Яруш (80)

«Ятрань-Берестівець»: Денищич – Земляна, Мушин, Вороніна, Косік (Комар, 75), Авдєєва, О. Семенюк (Назаренко, 89), Загуменна (к), Сівець, Гнидюк, Ю. Семенюк
Головний тренер: Володимир Пею

ФК «Львів-Янтарочка»: Соуза – Лукач, Ольховська (к), Головко, Куп’як, Олівейра, Яруш, Галан, Худа, Де Фрейтас, Амброзіо
Головний тренер: Сергій Сапронов

Інформаційна служба ФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »