Юрій Максимов: «У перерві поговорили з командою на підвищених тонах, бо так грати було не можна»

Післяматчеві коментарі головного тренера ФК «Ворскла» (Полтава) Юрія Максимова після зустрічі з ПФК «Львів». Його підопічні на домашньому полі здобули важку перемогу над суперниками (2:1).

«Скажу відверто, що перший тайм ми провалили, тому що вийшли на поле, склалося таке враження, без чіткого розуміння як саме потрібно грати. У перерві поговорили на підвищених тонах, бо так грати було не можна. «Львів» приїхав до нас у гості і домінував. Добре, що Дмитро Різник потягнув пенальті. За найгіршим сценарієм могли поступатися і у два, і у три м’ячі вже після першого тайму. Я так розумію, збадьорити футболістів треба було одразу.

У другому таймі вийшли, трішки додали, забили два голи. Тим не менш, завершення матчу мені все одно не сподобалося. Трішки холоднокровності у втриманні переможного результату не вистачає. Інші команди за таких умов контролювали б м’яч, а ми натомість пропустили. Після цього знову у діях був помітний мандраж, присутні незрозумілі рішення. Другим таймом, втім, уже більше задоволений аніж першим, – однозначно.

Щодо тактичних змін у перерві. Ми спочатку хотіли грати у три захисники, з «Шахтарем», наприклад, намагалися виходити із оборони у короткий пас. Саме таку гру ми наразі будуємо. У матчі зі «Львовом» суперники, втім, нас швидко накривали. В антропометрії львів’янам ми точно програємо. З кутового от пропустили м’яч. Це вже наша хвороба така. У нас є технічні гравці, але десь поле ще не дозволяло свою гру продемонструвати.

Стосовно героя матчу у нашому складі, то не звик нікого виділяти і тепер робити цього не буду. Хтось відбиває пенальті, хтось забиває голи, а третій вигризає у центрі поля. Якщо виграємо – молодці, а поступилися – десь недопрацювали», – зазначив Юрій Максимов у коментарі для телеканалів «Футбол».