Юрій Вірт: «Для нас це дуже важлива перемога»

Післяматчеві коментарі головного тренера ФК «Верес» (Рівне) Юрія Вірта після зустрічі з ФК «Львів». Його підопічні у домашній грі здолали своїх опонентів – 1:0.

«В нас всі ігри – принципові. Саме тому, добре, що взяли три очки. Сьогодні я прочитав фразу Жозе Моуріньо. Він сказав: «Ця гра не була занадто принциповою, але я боявся програти цю гру». Перефразовуючи, я боявся не виграти цю гру, бо інакше вболівальники б мене не зрозуміли.

Через це дякую всім футболістам за ставлення до справи, за самовіддачу, за футбол.

За грою не все вдавалося на старті матчу. Суперник дуже добре перекривав вільні зони. Ми не мали вільного простору. В першому таймі не створили багато моментів. Була більш бойова гра.

Гол у другому таймі перевернув увесь матч, додав нам впевненості. Після цього суперник нічого не створив біля наших воріт, а ми довели гру до логічного завершення.

Для нас це дуже важлива перемога. Навіть у плані набору очок. Ми дебютанти і кожен турнірний бал для нас важливий. Наше завдання на сезон – зберегти місце в еліті. І маленькими кроками ми рухаємося до цієї мети», – зазначив Юрій Вірт у коментарі пресслужбі «Вересу».