Наступний матч”Львів” – ”Олімпік”/16/07/2020

Заява ПФК «Львів» щодо подій під час матчу «Шахтар» – «Динамо»

Расизм, ксенофобія та нетерпимість – проблеми, що є поширеними у всіх суспільствах. У сучасному світі колір шкіри, національна приналежність чи віросповідання – не повинні бути об’єктом образ та насилля. Боротьба із расовою дискримінацією – це основоположна ідея усіх міжнародних організацій, як політичних, так і спортивних.

Події, що виникли під час матчу чемпіонату України «Шахтар» – «Динамо», викликали широкий резонанс не лише в Україні, а й за її межами. Повідомляємо, що ПФК «Львів» засуджує будь-які прояви расизму та сподівається на об’єктивне та неупереджене розслідування компетентних органів.

Поведінка активних футбольних фанатів повинна сприяти дружній атмосфері на стадіоні та бути зразковою для підростаючого покоління. Адже для юних вболівальників представники ультрас, зазвичай, є авторитетами та прикладом для наслідування.

У будь-якому куточку світу людина повинна почуватись вільною. І завдання кожного з нас – вчасно та дієво реагувати на подібні виклики. Будьте чемпіонами з прав людини.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »